Menu

Książę Harry wyznał, co myśli o "The Crown" i kto mógłby go zagrać

Książę Harry wyznał, co myśli o "The Crown" i kto mógłby go zagrać
Od czasu ślubu z Meghan Markle życie Harry'ego zmieniło się diametralnie. Para nie cieszy się już zbytnią sympatią w Wielkiej Brytanii, ale za to wzbudza ogromne zainteresowanie w USA, gdzie obecnie zamieszkuje. (Fot. Getty Images)
Uchodzący za czarną owcę w rodzinie królewskiej młodszy syn księżnej Diany wystąpił w popularnym amerykańskim programie 'Late Late Show With James Corden'. W trakcie show zwiedził m.in. toaletę w luksusowym domu, wyśmiał zarzuty członków rodziny królewskiej i niektórych polityków brytyjskich wobec serialu 'The Crown' oraz pomylił imię aktora, który mógłby w tym serialu zagrać jego samego.
Reklama

James Corden w ostatnim odcinku zaprosił swojego gościa na wycieczkę po Los Angeles. Obaj ruszyli na przejażdżkę piętrowym autobusem bez dachu, popijając herbatę. Na początku Corden opowiadał Harry’emu, kto mieszka w mijanych domach i sugerował, że książę mógłby się tu przenieść ze swojej rezydencji w hrabstwie Santa Barbara. Jeden z domów w luksusowej w dzielnicy Bel Air postanowili obejrzeć z bliska. Harry znakomicie dopasował się do konwencji show. Właścicieli nieruchomości zapytał, czy może… skorzystać z toalety. Wychylając się przez jej okienko, szepnął Cordenowi, że jest przepiękna.

W trakcie przejażdżki autobusem, książę Harry został zapytany m.in, co sądzi o serialu 'The Crown'. Odpowiedział, że to fikcja "luźno oparta na prawdzie". Dodał, że serial w pewnym stopniu "daje wyobrażenie" o stylu życia brytyjskiej rodziny królewskiej, obowiązkach jej członków oraz o presji społecznej, jaka jest na nich wywierana. Dodał też, że obraz ten z pewnością jest bardziej prawdziwy niż niektóre doniesienia prasowe o nim i jego żonie - Meghan Markle.

Zapytany, który aktor mógłby zagrać go w kontynuacji "The Crown", książę Harry odpowiedział, że Daniel Lewis. Corden natychmiast zareagował, że pewnie Damian Lewis... Harry na to, że faktycznie, chodziło mu o Damiana, a nie Daniela (Daniel Day-Lewis jest wybitnym aktorem, zdobywcą trzech Oscarów za role pierwszoplanowe. Damian Lewis to popularny aktor, znany z seriali: "Billions", "Homeland" Kompania braci", "Powrót do życia").

Gospodarz programu zaskoczył jeszcze księcia sugestią, że on sam mógłby wcielić się w rolę księcia Williama, brata Harry’ego. Zapytał go, czy to byłby dobry wybór. Harry odparował, że nie byłby to może świetny wybór, a zawsze jakiś wybór…

Według tygodnika "People", książę Harry i James Corden przyjaźnią się od wielu lat.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama