Menu

Książę Andrzej weźmie ponowny ślub z Sarą Ferguson?

Książę Andrzej weźmie ponowny ślub z Sarą Ferguson?
Arystokrata podobno rozważa ponowny ożenek z matką swoich dwóch córek. (Fot. PAP/EPA)
Byli już małżeństwem w latach 1986-1996, niewykluczone jednak, że znów staną na ślubnym kobiercu. Według ustaleń Vanity Fair, książę Andrzej i Sarah Ferguson podczas pandemii zamieszkali ze sobą.
Reklama

Ostatnie lata są dla księcia Yorku bardzo burzliwe. Ogromne kontrowersje wywołała jego znajomości z Jeffreyem Epsteinem, nieżyjącym już amerykańskim biznesmenem, którego skazano za przestępstwa seksualne. W związku z tym książę Andrzej ogłosił wycofanie się z życia publicznego i zaprzestanie pełnienia obowiązków członka rodziny królewskiej na czas nieokreślony.

Być może w tym trudnym czasie książę nie jest sam. Sensacyjne informacje przynosi lektura serwisu Vanity Fair. "Sarah i Andrew nigdy nie byli ze sobą tak blisko, jak w ubiegłym roku. Nadal bardzo się kochają i bardzo się o siebie troszczą. Mieszkali razem podczas pandemii. To ożywiło ich uczucia. Myślę, że odbędzie się drugi ślub, jeśli wszystko pójdzie po myśli Andrzeja" – przekazała w Vanity Fair osoba z bliskiego kręgu byłych małżonków.

Najpierw jednak książę musi zmierzyć z procesem, w którym oskarżony jest o napaść seksualną. Virginia Roberts Giuffre zarzuciła mu, że w latach 1999-2002, gdy była jeszcze niepełnoletnia, trzykrotnie została przez niego zmuszona do stosunku seksualnego. Rozprawa odbędzie się w sądzie federalnym w Nowym Jorku.

Dowodem na to, że relacje Sary i Andrzeja przeżywają swój renesans, mogą być też słowa Ferguson, jakie padły w wywiadzie, którego udzieliła Polsat News, podczas swojej niedawnej w Polsce na początku września (odwiedziła lekarzy i dzieci w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu). "Myślę, że w 1986 roku, 23 lipca, kiedy miałam 25 lat, podjęłam zobowiązanie, które będę zawsze realizować. To był jeden z najlepszych dni w moim życiu - dzień ślubu. Dochowałam zobowiązania bez względu na wszystko. Ludzie mówili: Przecież się rozwiodłaś. Rozwiodłam, nie rozwiodłam... nie wiedzą, co czuję. Rozwód to jedno, ale moje serce to moja przysięga, moje zobowiązanie" – stwierdziła księżna.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.10.2021
GBP 5.4395 złEUR 4.6018 złUSD 3.9502 złCHF 4.3054 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama