Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kogo podziwia Anna Lewandowska?

Kogo podziwia Anna Lewandowska?
Na podziw Anny Lewandowskiej trzeba sobie zasłużyć... (Fot. PAP)
Na pewno swojego męża, Roberta Lewandowskiego, który stał się znakiem firmowym polskiego futbolu. Ale kogo jeszcze podziwia Anna Lewandowska? Ludzi, którym jest trudno zmienić coś dla zdrowia, a którzy chcą i walczą - napisała na profilu trenerka.
Reklama

"Podziwiam ludzi, którzy ciężko trenują wylewając hektolitry potu, mających setki myśli w głowie, czy w ogóle warto? Podziwiam ludzi, którzy wygrywają ze słabościami" - wyznaje Anna Lewandowska.

"Staram się szukać u innych sukcesów, a nie porażek, szukam dobrego, a nie złego, bo jak to powiedziała jedna mądra osoba z mojego otoczenia - tyle ile znajdziesz u innych, tyle znajdziesz w sobie" - dodaje.

"Każdy człowiek jest niepowtarzalny, jedyny, ważny, piękny. Odkrywajmy piękno w drugim człowieku. Pomóżmy je odkryć i tym, którzy sami nie umieją odnaleźć tego w sobie, bo świat i człowiek jest piękny w swojej naturze. Podziwianie innych INSPIRUJE mnie do kolejnych wyzwań" - czytamy na profilu Lewandowskiej.

"Wspierajmy innych w byciu lepszym każdego dnia! Inspirujmy się innymi!" - podsumowuje Anna Lewandowska. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.08.2018
GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama