Menu

Kobieta, która odrzuciła Elvisa Presley'a, niemal złamała mu kręgosłup

Kobieta, która odrzuciła Elvisa Presley'a, niemal złamała mu kręgosłup
Jak można nie znać piosenek Presley'a?... (Fot. Getty Images)
Nie była to jednak przypadkowa kobieta, tylko Miss Nevady Joan Shoofey. Prawdziwa piękność. Dziś nazywa się Adams i wyjawiła, że podczas flirtu omal nie złamała mu kręgosłupa.
Reklama

W rozmowie wideo z miłośnikiem i znawcą twórczości Presley’a Billym Stallingsem, Adams opowiedziała, jak umówiła się z piosenkarzem w 1957 roku, ale "do niczego nie doszło", bo "Pelvis" po prostu nie był w jej typie. Wspomina, że zgodziła się na randkę, jako że "błagała" ją o to dyrektorka stanowego konkursu piękności. Ze względów marketingowych – taki news byłby wielką reklamą dla tego wydarzenia. Joan twierdzi, że w końcu uległa namowom, ale przyzwoliła tylko na wspólną kolację.

Piosenkarz później trochę się jej naprzykrzał. Gdy na odczepne powiedziała mu, że nie zna jego twórczości, był w szoku. "Jak to, nie jesteś fanką Elvisa Presleya?". Odparła że kojarzy jedną piosenkę… ale nie zna jej tytułu. Zaczął nucić po kolei. Przy "Love Me Tender" nie wytrzymał i zapytał: "Nie pamiętasz Love Me Tender?!" Nakręciłem film pod tym tytułem" (miał premierę rok przed ich randką, przyp. red.)

Złapała go dla żartu za ramiona i pchnęła, a on zatoczył się na stolik. Runął jak długi. "Myślałam, że złamał kręgosłup, bo nie podnosił się z podłogi". Joan chciała zadzwonić po karetkę, ale Presley poprosił tylko, by pozwoliła mu trochę poleżeć. Następnego dnia królowa piękności otrzymała przesyłkę - wszystkie albumy artysty ułożone na poduszce. Teraz przyznała: "Nigdy ich nie przesłuchałam ".

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.08.2020
GBP 4.883 złEUR 4.406 złUSD 3.736 złCHF 4.081 zł

Sport


Sport

Reklama