Menu

Kim Kardashian mimo rozwodu pomaga Kanye'owi Westowi w karierze

Kim Kardashian mimo rozwodu pomaga Kanye'owi Westowi w karierze
Kim i Kanye z dziećmi w 2019 roku. (Fot. Getty Images)
Relacja Kim Kardashian i Kanye Westa jest znacznie lepsza niż jeszcze sześć miesięcy temu. Niedawno pojawiły się doniesienia o wydaniu przez Westa albumu 'Donda', na którym oczywiście nie zabrakło utworu poświęconego małżeństwu rapera i celebrytki. Osoby z otoczenia pary przekonują, że Kim pozytywnie ocenia utwór i okazała Kanye duże wsparcie.
Reklama

Po tym jak gwiazda reality show Kim Kardashian podjęła w lutym decyzję o rozwodzie z raperem, wiele źródeł informowało o napiętych stosunkach między nimi. W marcu media donosiły o tym, że West zmienił nawet swój numer telefonu, zmuszając byłą partnerkę do komunikowania się wyłącznie za pośrednictwem swoich przedstawicieli. Jak się jednak okazuje - czas leczy rany.

"Kim i Kanye mają się teraz świetnie. Gdy presja związana z małżeństwem zniknęła, są na dobrej drodze do zachowania przyjacielskich relacji" – donosi osoba z otoczenia pary w rozmowie z serwisem E! News.

W ostatnim tygodniu wiele uwagi poświęcono najnowszemu albumowi Kanye Westa. W niedzielę odbył się odsłuch jego płyty i oczywiście uwadze mediów nie umknął fakt, że jeden z utworów na płycie zatytułowanej "Donda" - na cześć zmarłej matki muzyka – poświęcony jest Kim i ich małżeństwu.

"Choć żyją oddzielnie, Kanye poinformował Kim o swoich planach wydania piosenki o ich rozwodzie na jego nadchodzącym albumie. Kim miała nawet swój wkład w ten utwór. Kanye okazał jej wiele szacunku, nie chciał jej niemiło zaskoczyć" – wyjaśnia informator, zapewniając, że gdy emocje związane z rozwodem opadły i oboje nabrali do siebie trochę dystansu, znów ich relacje są serdeczne i mogą wspólnie spędzać czas. "Kanye bardzo szanuje Kim i chce zachować jak najlepsze relacje rodzinne". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2021
GBP 5.3712 złEUR 4.5999 złUSD 3.9282 złCHF 4.2172 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama