Menu

Katarzyna Nosowska dowiedziała się, że jej mąż jest naukowcem...

Katarzyna Nosowska dowiedziała się, że jej mąż jest naukowcem...
Wokalistka grupy Hey znana jest z wyjątkowego dystansu do życia i siebie samej. (Fot. Katarzyna Nosowska/Facebook)
Paweł Krawczyk to znany gitarzysta i kompozytor, który od 2001 roku grał w zespole Hey. Z notki w Wikipedii wynika jednak, że jest też naukowcem - napisał rozprawę habilitacyjną pod tytułem 'Stan układu immunologicznego o możliwości zastosowania immunoterapii w raku płuc'...
Reklama

Popularna wokalistka w poniedziałek umieściła na Instagramie screen notki z Wikipedii z podstawowymi informacjami na temat jej męża Pawła Krawczyka. Większość danych się zgadza - data urodzenia, zawód, zespoły, w których grał i to, że od 2018 roku jest mężem Katarzyny Nosowskiej. Zaskakująca informacja pojawia się przy haśle "książki". Według autora tej notki w Wikipedii, Krawczyk napisał bowiem rozprawę habilitacyjną "Stan układu immunologicznego i możliwości zastosowania immunoterapii w raku płuc".

Pod screenem Nosowska umieściła zabawny komentarz na temat tej - nieprawdziwej - informacji na temat działalności naukowej swojego ukochanego.

"Koleżanka mi przysłała opis mojego męża z internetów. Od rana inaczej na niego patrzę. Dobrego poniedziałku - profesorowa Nosowska Państwu życzy" - napisała wokalistka. Przy okazji zdradziła też, że choć jej mąż jest zapalonym wędkarzem, to rzadko przynosi ryby do domu. Nosowska napisała to w reakcji na komentarz muzyka Damiana Maliszewskiego, który zażartował pod jej postem: "A może on Pani po prostu nie powiedział o tym, że prowadzi podwójne życie. Tu niby gitarka, żona piosenkarka, a po cichu sala operacyjna i pacjenci. Od dawna twierdzę, że facetom nie należy ufać w kwestii 1. rozmiaru (do wszystkiego dodają 2 cm) 2. kolorów 3. I jak widać wykształcenia".

Nosowska - odpowiadając na ten komentarz - odniosła się do kwestii rozmiaru. "Dodają więcej niż 2 cm. Mój mąż łowi tylko 1,5-metrowe ryby, które wypuszcza, więc nie sposób sprawdzić. Ale 1,5-metrowa płotka???" - ujawniła wokalistka.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 05.03.2021
GBP 5.306 złEUR 4.579 złUSD 3.839 złCHF 4.131 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama