Menu

Justin Timberlake zagra w dramacie "Palmer"

Justin Timberlake zagra w dramacie "Palmer"
Niegdyś członek boysbandu, dzisiaj uznany aktor. (Fot. Getty Images)
Gwiazdor Justin Timberlake sportretuje mistrza futbolu uniwersyteckiego, który wychodzi z więzienia i wraca do rodzinnego miasta. Bohater dramatu Palmer nagle staje się odpowiedzialny za wyjątkowego młodego chłopca, który został porzucony przez swoją matkę...
Reklama

Scenariusz, napisany przez Cheryl Guerriero, znalazł się w 2016 r. na Black List of Hollywood, czyli liście najlepszych niezrealizowanych tekstów.

Dramat reżyseruje Fisher Stevens, współzdobywca Oscara w 2010 r., jako producent, z Louiem Psihoyosem, za najlepszy długometrażowy film dokumentalny "Zatoka delfinów".

Justin Randall Timberlake, amerykański piosenkarz, aktor, tancerz i producent muzyczny, karierę zaczynał w popowym zespołu 'N Sync.W 1996 r. 'N Sync brali udział w polskiej edycji Bravo Super Show i występowali na scenie obok takich wykonawców jak Trey D. czy The Kelly Family. Pół roku później zespół wrócił do Polski z czterema koncertami - w Gliwicach, Warszawie, Elblągu i Poznaniu.

Dziś szacowany nakład ze sprzedaży albumów studyjnych i singli Timberlake'a na całym świecie wynosi ponad 88 mln egzemplarzy (28 mln solo, 60 mln z grupą 'N Sync). Jest laureatem sześciu nagród Grammy i czterech nagród Emmy.

Sprzedał miliony płyt i wciąż nagrywa. (Fot. Getty Images)

Timberlake zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Piosenkarz pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek.

W 2014 Timberlake zagrał koncert na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Był to pierwszy solowy występ artysty w Polsce. Sprzedano na niego ponad 40 tys. biletów i był to jeden z największych koncertów podczas trasy The 20/20 Experience World Tour.

Najnowszy album Timberlake'a, zatytułowany "Man of the Woods", miał premierę 2 lutego 2018 r.

Prywatnie w latach 1999–2002 Timberlake był związany z Britney Spears, z którą występował w dzieciństwie w Klubie Myszki Miki. Od rozstania związany jest z aktorką Jessicą Biel, z którą wziął ślub w październiku 2012 roku. 11 kwietnia 2015 r. urodził się im syn, Silas Randall.

Timberlake niedawno zagrał w filmie "Spinning Gold", którego bohaterem jest Neil Bogart, twórca Casablanca Records. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama