Menu

Jon Bon Jovi zagra koncert w Internecie

Jon Bon Jovi zagra koncert w Internecie
Jon Bon Jovi wciąż porywa tłumy na koncertach! (Fot. PAP/EPA)
Będzie jednak nie tylko grał, ale i sprzedawał różowe wino. Część pieniędzy ma trafić do organizacji charytatywnej, założonej w 2010 roku przez znanego szefa kuchni Jose Andresa, w celu dostarczania żywności ludziom z obszarów dotkniętych klęskami żywiołowymi.
Reklama

Butelka wina Hamptons Water rocznik 2019 kosztuje ok. 20 dol. W tym przypadku - jak zaznaczył Jon Bon Jovi – jeden dolar z każdej sprzedanej butelki zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Konkretnie dla organizacji World Central Kitchen, która – zgodnie z najnowszymi informacjami w mediach społecznościowych – przygotowuje i dostarcza ciepłe posiłki ofiarom pandemii koronawirusa (głównie seniorom). Koncert będzie transmitowany na żywo 14 sierpnia, na facebookowej stronie serwisu Hampton Water. Start o 18:00 czasu wschodniego (w Polsce – w samo południe, w UK - o 11:00).

Wino powstaje na południu Francji i – jak uważa Bon Jovi – jest lekkie i orzeźwiające. Dwa lata temu rockman, wzorem wielu innych artystów, postanowił zainwestować w przemysł alkoholowy. I wespół ze swoim najstarszym synem Jesse’em Bongiovim oraz francuskim winiarzem Gerardem Bertrandem zaczął tworzyć winiarską markę. Pomysł na ten biznes zrodził się podobno w trakcie wakacji, kiedy muzyk z całą rodziną podróżował po Francji i obficie raczył się lokalnymi trunkami. Z kolei nazwa wina ma się kojarzyć z domem artysty w East Hampton w Nowym Jorku.

Muzyk i aktor najbardziej znany jest z hitu muzycznego "Living on a Prayer" i serialowego "Ally McBeal" (gdzie gra przystojnego hydraulika). Przed nim na pomysł sprzedawania wina wpadli m.in.: Drew Barrymore, Ozzy Osbourne, Kate Hudson, Sting. Inni, jak Marilyn Manson, Vince Neil, Sammy Hagar, Bob Dylan, zainwestowali w produkcję i sprzedaż mocniejszych trunków.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama