Menu

Joanna Krupa obchodziła 2. rocznicę ślubu

Joanna Krupa obchodziła 2. rocznicę ślubu
Krupa i Nunes mają córeczkę Ashę. (Fot. PAP/EPA)
'Szczęśliwej drugiej rocznicy ślubu dla najlepszego taty!' - napisała Joanna Krupa na swoim instagramowym profilu. Opublikowała też nagranie, które zrealizowano 4 sierpnia 2018, w dniu ich ślubu.
Reklama

Na filmie możemy podziwiać nie tylko zachwycającą Joannę Krupę w skromnej, ale gustownej sukni ślubnej z długim wyszywanym trenem, ale również zapierające dech ujęcia Krakowa, gdzie odbyła się uroczystość.

Operator uchwycił Krupę, która krokiem modelki na wybiegu kroczy do ołtarza, moment wymiany obrączek, kiedy szczęśliwa żona całuje dłoń męża, a także pocałunek nowożeńców. Nie zabrakło kadrów z wesela, które odbyło się w restauracyjnym ogrodzie.

Joanna Krupa i Douglas Nunes poznali się i związali po głośnym rozwodzie modelki z Romainem Zago. Swoje zaręczyny ogłosili zaledwie po kilku miesiącach spotykania się, w marcu 2018 roku, a w lipcu wzięli ślub cywilny w Los Angeles. W 2019 na świat przyszła ich córeczka Asha, z którą Krupa przebywa obecnie w Polsce po wielotygodniowej kwarantannie, którą spędziła w USA. Niedzwno dołączył do nich również Douglas Nunes.

Komentarze
  • Telimena
    11 sierpnia, 11:27

    Moja to już 8 rocznica, te lata mijają jak szalone, dopiero przysięgaliśmy sobie miłość, a tu już 8 lat stażu i 3 dzieci. Mąż potrafi mnie do tej pory docenić, w prezencie na rocznic dostałam automatyczna roombę, bym nie musiała martwic się o sprzątanie.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama