Menu

Jim Carrey przewidział szaleństwo Kanye Westa!

Jim Carrey przewidział szaleństwo Kanye Westa!
Jim Carrey ma dystans do siebie i świata, a jego książka miała być swoistą parodią... (Fot. PAP/EPA)
Uwielbiany komik w programie 'Real Time with Bill Maher', opowiadając o wydanej w lipcu książce odniósł się do ostatnich wystąpień rapera. Na swój sposób. Nie obyło się zatem bez patetycznych stwierdzeń, podszytych sarkazmem. 'Kanye West całym sobą oddaje ducha tych pomylonych czasów' - stwierdził Carrey.
Reklama

Ta książka miała być parodią rzeczywistości. Ale rzeczywistość znacząco ją przerosła. Dzieło aktora nosi tytuł: "Memoirs and Misinformation" ("Wspomnienia i dezinformacja") i opowiada o bogatym, uprzywilejowanym i zblazowanym aktorze imieniem Jim Carrey, który nurza się w hollywoodzkim przepychu. Towarzyszą mu m.in.: Nicolas Cage, Charlie Kaufman i Gwyneth Paltrow. Występuje w niej oczywiście także Kayne West.

Rozmawiając o tej pozycji w najnowszym odcinku talk show "Real Time with Bill Maher", Carrey rozwinął zawartą w książce refleksję, że obecne czasy są niezwykle trudne dla komika, który chciałby z nich zażartować. Bo trudno dorównać absurdom, które dzieją się samoistnie.

Prowadzący, Bill Maher, na dowód prawdziwości tej tezy, przeczytał fragment książki o inwazji obcych, kiedy to Kanye West mówi: "Nie musisz się bać. Przemawiają do mnie swoimi nadprzyrodzonymi głosami. Jestem jednym z nich, jestem z nimi połączony".

Kanye i Kim - to dopiero będzie rozwód! (Fot. Getty Images)

"Wydaje mi się, że West faktycznie coś takiego powiedział w tym tygodniu!" - zażartował prowadzący, na co Carrey odparł: "To bardzo dziwna sytuacja, gdy parodia tak bardzo przystaje do rzeczywistości". Dodał, że West całym sobą oddaje ducha tych pomylonych czasów, bez względu na to, co robi. Dlatego o nim napisał, choć… przyznaje, że nie potrafi go rozgryźć.

Książka ukazała się 7 lipca i można ją kupić za pośrednictwem platformy Amazon. Carrey promował ją wcześniej słowami: "Nie byłoby niczego bardziej nudnego, niż faktyczne wydarzenia z mojego życia w jakiejś chronologicznej kolejności… Miałbym to robić, by wzmocnić swoją markę? Nie o to mi chodzi. Jim Carrey z tej książki ucieleśnia każdego, kto znajduje się w mojej sytuacji. Artysty, celebryty, gwiazdy. Reprezentuje ten świat i wszystkie jego ekscesy: łakomstwo, skupienie się na sobie i próżność".

Ten opis dotyczy także i tego, z którego sobie panowie w programie nieco dworowali, czyli Westa, który prowadzi obecnie jedną z najdziwniejszych kampanii prezydenckich w historii USA. Chaotycznie i emocjonalnie wypowiada się na każdy temat. W tym atakuje rodzinę swojej żony Kim Kardashian i nią samą, publicznie informując, że gdy dowiedziała się o pierwszej ciąży, chciała ją usunąć i to on temu zapobiegł. Nie jest też tajemnicą, że para nie mieszka ze sobą od ponad roku. Spekuluje się, że wkrótce dojdzie do jednego z najbardziej krwawych rozwodów. Póki co West przyznał, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, a jego żona poprosiła o… wyrozumiałość dla niego.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama