Menu

Jennifer Grey zatańczy po raz kolejny w "Wirującym seksie"

Jennifer Grey zatańczy po raz kolejny w "Wirującym seksie"
Producent Kenny Ortega i Jennifer Grey. (Fot. PAP/EPA)
'Wirujący seks' to nie tylko jedno z najbardziej kuriozalnych tłumaczeń. Pod właśnie takim tytułem pokazywany był w Polsce film 'Dirty Dancing' z Jennifer Grey i Patrickiem Swayze w rolach głównych. To również jeden z największych hitów filmowych ery VHS, który po dziś dzień ma swoich wiernych fanów.
Reklama

Zza oceanu dochodzą sensacyjne informacje. Będzie nowy "Wirujący seks"! Taką informację przekazał dyrektor generalny studia Lionsgate, Jon Feltheimer. To nie koniec sensacyjnych wiadomości. W obsadzie powstającego właśnie filmu pojawi się Jennifer Grey, która w oryginalnym filmie wcieliła się w rolę szesnastoletniej Baby, której nikt nie powinien sadzać w kącie. Film wyreżyseruje Jonathan Levine. 

"Będzie to dokładnie taki film, na jaki czekali fani. Romantyczny i nostalgiczny" – powiedział Feltheimer o powstającym filmie.

Wyreżyserowany przez Emile’a Ardolino "Wirujący seks" z 1987 roku opowiadał historię nastoletniej dziewczyny, która wraz z rodzicami wybiera się do ośrodka wypoczynkowego na wakacje. Lato mijające wśród snobistycznych przyjaciół jej rodziców robi się coraz bardziej atrakcyjne wraz z poznaniem miejscowego tancerza Johnny’ego Castle’a. To on wprowadza ją w tajniki mambo, by mogła towarzyszyć mu podczas turnieju tańca.

Rozgrywający się w 1963 roku "Wirujący seks" był pierwszym filmem, który został sprzedany na kasetach wideo w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Oprócz uwielbienia fanów, zyskał też Oscara za najlepszą piosenkę: "(I've Had) The Time of My Life" w wykonaniu Billa Medleya i Jennifer Warnes.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2020
GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

Sport


Sport

Reklama