Menu

Jennifer Garner obawia się, że jej były mąż zapomni o dzieciach...

Jennifer Garner obawia się, że jej były mąż zapomni o dzieciach...
Jennifer Garner (po lewej) obawia się, że Ben Affleck będzie zaniedbywał ich dzieci przez swój romans z J.Lo... (Fot. PAP/EPA)
Była żona Bena Afflecka nie komentuje, ani w żaden inny sposób nie angażuje się w jego związek z Jennifer Lopez. Ale nie jest też obojętna, bo jak informują osoby z jej bliskiego otoczenia, martwi się tym, że dzieci przestaną być dla niego priorytetem.
Reklama

Według osoby z bliskiego otoczenia Jennifer Garner, na którą powołuje się "E! News", Garner ma nadzieję, że na nowym związku Afflecka nie ucierpią ich dzieci: 15-letnia Violet, 12-letnia Seraphina i 9-letni Samuel.

"Jen nie chce się w to angażować. Całkowicie się zmieniła. Skupia się na swoich dzieciach i to jest jej priorytetem. Ma tylko nadzieję, że kiedy dzieci są z Benem, są one również jego priorytetem. To, co robi przez resztę czasu, nie jest jej problemem, nie będzie się w to angażować, to z kim Ben się umawia, ani w jego życie prywatne" – tłumaczy źródło cytowane przez "E! News".

Dodaje, że Jennifer próbuje żyć swoim życiem. "Ostatnią rzeczą, jaką chce robić, jest radzenie sobie z życiem miłosnym Bena, który jak na razie jest dobrym ojcem, a to szczęście dzieci jest dla Jen priorytetem" – mówi źródło zbliżone do gwiazdy. Jennifer Garner i Ben Affleck rozwiedli się w 2018 roku po ogłoszeniu separacji trzy lata wcześniej.

Tymczasem romans Jennifer Lopez i Bena Afflecka nabiera tempa. Sprawy mają się na tyle poważnie, że według doniesień "E! News" Lopez chce opuścić swój dom w Miami, gdzie mieszkała ze swoim byłym narzeczonym Alexem Rodriguezem, by przenieść się do Los Angeles.

To dowodzi jedynie tego, że stara miłość nie rdzewieje. Para zaczęła się spotykać w 2002 roku, ich związek był jednym z najbardziej upublicznionych w historii. W mediach określano go mianem Bennifer. W listopadzie 2002 ogłoszono, że para zaręczyła się po tym, jak aktor oświadczył się i dał piosenkarce pierścionek z sześciokaratowym różowym diamentem za 1,5 miliona dolarów. Para miała pobrać się 12 września 2003 w Santa Barbara w Kalifornii, jednak uroczystość została odwołana na kilka godzin przed rozpoczęciem. 20 stycznia 2004 media ogłosiły oficjalnie rozstanie pary.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama