Menu

Jennifer Aniston unika kontaktu z niezaszczepionymi

Jennifer Aniston unika kontaktu z niezaszczepionymi
Jennifer Aniston jest ostrożna i woli zrezygnować z udziału w gali rozdania nagród, niż narazić swoje zdrowie. (Fot. PAP/EPA)
Do Emmy Award nominowana była ośmiokrotnie, statuetkę otrzymała raz — za rolę Rachel Green w serialu 'Friends' ('Przyjaciele'). Było to jednak w 2002 roku. Teraz, po emisji entuzjastycznie przyjętego przez widzów odcinka specjalnego 'Friends: The Reunion' Jennifer Aniston znów mogłaby wrócić do domu ze statuetką. Ale nie wróci, bo na galę wręczania nagród się nie wybrała...
Reklama

O swojej decyzji Aniston poinformowała w programie "Jimmy Kimmel Live". Wyjaśniła, że nie pójdzie na galę Emmy, bo obawia się tzw. wariantu Delta koronawirusa.

Wcześniej w wywiadzie dla "In Style" stwierdziła, że unika kontaktu z osobami niezaszczepionymi oraz takimi, które odmawiają odpowiedzi na pytanie, czy się szczepiły. Teraz w programie Kimmela przyznała, że obawia się o bezpieczeństwo w sytuacji, gdy coraz więcej osób zaraża się wariantem Delta. 

Jennifer Aniston dodała, że z powodu pandemii większość czasu spędza w domu. Wychodzi tylko do pracy na planie drugiego sezonu serialu "The Morning Show", by odwiedzić przyjaciół Jasona Batemana i Courteney Cox lub udzielić wywiadu.

Tegoroczna gala Emmy Award odbyła się wczoraj w namiocie na tarasie kompleksu rozrywkowego L.A. Live, obok Microsoft Theater. Liczba gości została ograniczona do 600. Każdy musiał poddać się badaniu temperatury ciała i przedstawić dowód szczepienia oraz ujemny wynik testu na Covid-19.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.10.2021
GBP 5.4327 złEUR 4.5841 złUSD 3.9428 złCHF 4.2637 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama