Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Jeff Goldblum kocha modowe absurdy...

Jeff Goldblum kocha modowe absurdy...
Aktor nie boi się eksperymentować z ubiorem. (Fot. Getty Images)
Jeff Goldblum poza statusem filmowej gwiazdy stał się również ikoną stylu. Gdzie nie spojrzeć, jego nazwisko wymieniane jest jako jedno z pierwszych na liście najlepiej ubranych mężczyzn.
Reklama

Należy do tego grona ludzi, którzy zakładając nawet najbardziej absurdalne ubrania wyglądają w nich szykownie i modnie. Sam zresztą kocha modowe absurdy, z których odważnie czerpie. Spodnie w paski zebry, wzorzyste koszule, połyskliwe garnitury - Jeff Goldblum przyzwyczaił wszystkich do odważnych stylizacji.

Choć dla wielu taka zabawa modą może okazać się stylową rosyjską ruletką - jeden krok może dzielić od przesady - w jego przypadku stała się strzałem w dziesiątkę. Modowe wybory przyniosły mu status ikony stylu.

Stylista Andrew Vottero zdradził, że aktor ma ciekawe wyczucie stylu i bardzo interesuje się modą. "Jeff Goldblum jest osobowością" - dodaje.

Goldblum świetnie się bawi swoimi stylizacjami. (Fot. Getty Images)

Sam aktor wydaje się być raczej obojętny wobec tego, jak wygląda. Ma niesamowite, wrodzone poczucie mody i odwagę w noszeniu ubrań. On sam nigdy nie spodziewał się, że po sześćdziesiątce zyska status ikony stylu. "Nigdy nie miałem takiego celu ani aspiracji. Kto mógłby się tego spodziewać?" - zapewniał.

"Myślę, że wszystko leży gdzieś pomiędzy byciem sobą, radością z bycia sobą" - przyznał.

Choć jego garderobę wypełniają ubrania znamienitych projektantów od najlepszych domów mody - szczególnie upodobał sobie Pradę i Saint Laurent - ubrań nie traktuje jak trofea.

"Ubrania, styl, zawsze to lubiłem. Nie tyle jako zdobycz, trofea, ale moc jaką mają, wpisują się w obraz jaki przedstawiamy światu, są niczym kostiumy w filmie" - wyjaśnia. Choć uwielbia ekstrawagancję, nie jest mu daleki minimalizm, który często towarzyszy mu każdego dnia. „Nie mam głębokiej wiedzy. Po prostu podoba mi się mój styl" - przyznaje.

Nie spodziewał się, że zostanie ikoną mody... (Fot. Getty Images)

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 13.09.2019
GBP 4.870 złEUR 4.340 złUSD 3.912 złCHF 3.961 zł

Sport


Reklama