Menu

Jeff Goldblum kocha modowe absurdy...

Jeff Goldblum kocha modowe absurdy...
Aktor nie boi się eksperymentować z ubiorem. (Fot. Getty Images)
Jeff Goldblum poza statusem filmowej gwiazdy stał się również ikoną stylu. Gdzie nie spojrzeć, jego nazwisko wymieniane jest jako jedno z pierwszych na liście najlepiej ubranych mężczyzn.
Reklama

Należy do tego grona ludzi, którzy zakładając nawet najbardziej absurdalne ubrania wyglądają w nich szykownie i modnie. Sam zresztą kocha modowe absurdy, z których odważnie czerpie. Spodnie w paski zebry, wzorzyste koszule, połyskliwe garnitury - Jeff Goldblum przyzwyczaił wszystkich do odważnych stylizacji.

Choć dla wielu taka zabawa modą może okazać się stylową rosyjską ruletką - jeden krok może dzielić od przesady - w jego przypadku stała się strzałem w dziesiątkę. Modowe wybory przyniosły mu status ikony stylu.

Stylista Andrew Vottero zdradził, że aktor ma ciekawe wyczucie stylu i bardzo interesuje się modą. "Jeff Goldblum jest osobowością" - dodaje.

Goldblum świetnie się bawi swoimi stylizacjami. (Fot. Getty Images)

Sam aktor wydaje się być raczej obojętny wobec tego, jak wygląda. Ma niesamowite, wrodzone poczucie mody i odwagę w noszeniu ubrań. On sam nigdy nie spodziewał się, że po sześćdziesiątce zyska status ikony stylu. "Nigdy nie miałem takiego celu ani aspiracji. Kto mógłby się tego spodziewać?" - zapewniał.

"Myślę, że wszystko leży gdzieś pomiędzy byciem sobą, radością z bycia sobą" - przyznał.

Choć jego garderobę wypełniają ubrania znamienitych projektantów od najlepszych domów mody - szczególnie upodobał sobie Pradę i Saint Laurent - ubrań nie traktuje jak trofea.

"Ubrania, styl, zawsze to lubiłem. Nie tyle jako zdobycz, trofea, ale moc jaką mają, wpisują się w obraz jaki przedstawiamy światu, są niczym kostiumy w filmie" - wyjaśnia. Choć uwielbia ekstrawagancję, nie jest mu daleki minimalizm, który często towarzyszy mu każdego dnia. „Nie mam głębokiej wiedzy. Po prostu podoba mi się mój styl" - przyznaje.

Nie spodziewał się, że zostanie ikoną mody... (Fot. Getty Images)

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.05.2020
GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

Sport


Sport

Reklama