Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jamie Foxx zdradził, dlaczego jest zatwardziałym kawalerem

Jamie Foxx zdradził, dlaczego jest zatwardziałym kawalerem
53-letni Foxx nigdy nie marzył o sielskim, rodzinnym życiu... (Fot. PAP/EPA)
W pamiętniku zatytułowanym 'Act Like You Got Some Sense: And Other Things My Daughters Taught Me' wielokrotnie nagradzany aktor, komik i wokalista dzieli się z czytelnikami swoimi wspomnieniami, anegdotami z życia i refleksją na temat ojcostwa. Przy okazji promocji książki Foxx został zapytany o jeden szczegół ze swojego życia prywatnego: status zatwardziałego kawalera.
Reklama

Olivia Munn, Stacey Dash, Katie Holmes, Lil’Kim - między innymi te nazwiska pojawiają się, gdy zapytamy wyszukiwarkę Google o to, z kim spotykał się Jamie Foxx. Choć aktor ma na swoim koncie kilka poważnych związków, żaden nie miał swojego finału na ślubnym kobiercu. Tego Foxx unika jak ognia. Jak przyznał w programie E! News "Daily Pop", małżeństwo nie jest dla niego.

53-letni aktor wyznał, że standardowy model rodziny, wiejski domek i kombi, nigdy nie znalazły się na jego liście życiowych marzeń. Może i rola męża nie jest dla niego, za to doskonale odnajduje się w roli ojca 27-letniej Corrine Foxx - owoc związku z Connie Kline - i 12-letniej Annalise Bishop, której wychowanie dzieli z byłą partnerką Kristin Grannis.

Współtwórca hitu "Gold Digger" wyznał, że to właśnie ojcostwo utwierdziło go w przekonaniu o słuszności powziętej wcześniej decyzji, którą nie do końca rozumiała jego starsza córka Corrine. Aktor wyznał, że córka z nieukrywaną zazdrością mówiła o swoich przyjaciołach, którzy dorastali w pełnych rodzinach, mając u swojego boku oboje rodziców.

"Obserwowałem te małżeństwa i rodziny, niektóre z nich przeżywały kryzysy, rozpadały się. Widzieliśmy, jak to się odbija na kondycji dzieci. U nas było inaczej, może nie było to modelowe, było inne, ale zawsze mieliśmy dla siebie czas i dużo miłości" - wyjaśnił Foxx, dla którego największym priorytetem było zbudowanie silnej i trwałej więzi z córkami.

Dziś Foxx zbiera owoce tej pracy. Z dumą przyznaje, że potrafi rozmawiać ze swoimi córkami na każdy temat, a te bynajmniej nie stronią od szczerych dyskusji. "To kapitał, który zaczynasz budować od najmłodszych lat, a gdy dorastają, procentuje" - podkreślił. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.12.2021
GBP 5.4098 złEUR 4.5991 złUSD 4.0788 złCHF 4.4169 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama