Menu

Hugh Grant szczerze o późnym ojcostwie...

Hugh Grant szczerze o późnym ojcostwie...
Grant z żoną, z którą ma troje dzieci. (Fot. PAP/EPA)
Aktor, który dopiero po 50. roku życia został ojcem i to aż piątki dzieci, ma ambiwalentne uczucia. 'Staram się być młodym ojcem w ciele starca, jest to trudne, ale absolutnie warto. Człowiek potrzebuje rodziny. Teraz to rozumiem' – zwierzył się brytyjski aktor na łamach czasopisma 'Radio Times'.
Reklama

Grant ma troje dzieci ze swoją żoną, szwedzką producentką telewizyjną Anną Eberstein: 8-letniego Johna, 4-letnią córkę, której imienia nie ujawniono oraz 2-latorośl, której płeć okryta jest tajemnicą. Grant doczekał się też dwojga dzieci ze swoją poprzednią partnerką, recepcjonistką Tinglan Hong. Wychowują 9-letnią Tabithę i 7-letniego Feliksa.

"Każdy, kto ma małe dzieci, pewnie zgodzi się ze stwierdzeniem, że to jednocześnie najgorszy i najlepszy okres w życiu. Na co dzień, gdy mając kaca, stąpasz po kolejnej zepsutej zabawce, jest to po prostu okropne. Ale kiedy patrzysz na zdjęcia w swoim iPhonie, zdajesz sobie sprawę, że jesteś niesamowicie szczęśliwy" – dzieli się swoimi przemyśleniami.

Aktor jest typem zabawnego ojca. "Przypominam moją mamę, która lubiła wygłupiać się z dziećmi i wydawać z siebie zabawne głosy. Dziś robię tak samo z moimi dziećmi, ale nie wiem, czy im się to podoba. Często przewracają oczami" – opowiada Grant.

Od 26 października Hugh Granta będziemy oglądać w mininserialu HBO "Od nowa". W tej produkcji aktor partneruje Nicole Kidman – grają małżeństwo. Sześcioodcinkowa historia jest połączeniem dramatu psychologicznego z kryminałem.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2020
GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

Sport


Sport

Reklama