Menu

Henry Cavill zdradził, kim jest jego nowa dziewczyna

Henry Cavill zdradził, kim jest jego nowa dziewczyna
Henry i Natalie. (Fot. Instagram/@henrycaville)
Odkąd kilka dni temu paparazzi sfotografowali popularnego aktora na spacerze z tajemnicza blondynkę, media nie ustawały w spekulacjach, kim jest jego nowa partnerka. Teraz Henry Cavill, chcąc uciąć te błędne spekulacje, sam przedstawił ją na swoim profilu na Instagramie.
Reklama

Gwiazdor udostępnił na swoim profilu zdjęcie, na którym on i kobieta pochylają się w domu na szachownicą. "Wyglądam spokojnie, pewnie na krótko przed tym, jak moja piękna i genialna miłość Natalie zniszczy mnie w szachy" - napisał. Tą "piękną i genialną miłością" jest Natalie Viscuso, która na swoim profilu opublikowała to samo zdjęcie. "Po prostu uczę mojego drogiego Henry'ego, jak grać w szachy... a może... może pozwolił mi wygrać?" - podpisała je.

Natalie Viscuso jako nastolatka wystąpiła w serialu produkowanym przez MTV - "Super Sweet 16". Było to w 2005 roku i - jak wskazuje tytuł - aktorka miała wtedy 16 lat. Serial typu reality show liczył 9 sezonów i przedstawiał życie nastolatków (zwykle w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii) przez pryzmat ich przyjęć urodzinowych. Dzieci starały się przekazać w nim, że są nie tylko bogate, ale też sympatyczne.

Odcinek z Viscuso został opatrzony opisem: "W wieku 15 lat Natalie mieszka teraz w domu wartym 5 milionów dolarów i jeździ po mieście bentleyami i ferrari swojego taty. Czego chcieć więcej? Pochodzi z Nowego Meksyku, ale ostatnią część swoich nastoletnich lat spędziła w Kalifornii". Dalej jest nieco więcej konkretów. "Przeniosła się z nudnego Roswell w Nowym Meksyku do wspaniałej La Jolla w Kalifornii, aby zamieszkać ze swoim bogatym ojcem i macochą" - donosili twórcy show.

Obecnie Viscuso jest wiceprezeską w wytwórni Legendary Entertainment. Firma ta zajmuje się produkcją filmową i telewizyjną. Pracowano tu nad hitami, w których wystąpił Cavill: "Man of Steel" (2013 r.) i Enola Holmes (2020 r.). Z Instagrama Viscuso wynika, że ma ona buldoga francuskiego o imieniu Meat. Pupilem Cavilla jest z kolei pies rasy akita – Kal. Czy zwierzęta polubią się tak jak ich właściciele? Tego pewnie dowiemy się z kolejnych przekazów pary w mediach społecznościowych.

Gwiazdor "Wiedźmina" wcześniej był związany m.in. z aktorkami Tarą King, Kaley Cuoco, Lucy Cork. Raz był już nawet zaręczony - w latach 2011-2012 był narzeczonym Ellen Whitaker, amazonki, zawodniczki w skokach przez przeszkody. Jego poprzednie związki nie należały do najdłuższych. Kończyły się po kilku miesiącach, roku, rekordowy trwał dwa lata. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.05.2021
GBP 5.3050 złEUR 4.5628 złUSD 3.7514 złCHF 4.1592 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama