Menu

Gillian Anderson wcieli się w Margaret Thatcher

Gillian Anderson wcieli się w Margaret Thatcher
Gillian Anderson zasłynęła dzięki roli w serialu "Archiwum X", teraz zagra brytyjską premier... (Fot. Getty Images)
W czwartym sezonie The Crown zobaczymy Gillian Anderson. Gwiazda serialu Z archiwum X wcieli się postać Margaret Thatcher.
Reklama

"Jestem zaszczycona i podekscytowana tym, że mogę dołączyć do obsady "The Crown" wcielając się w tak skomplikowaną i kontrowersyjną kobietę. Thatcher niewątpliwie była potęgą, jednak rozkoszuję się tym, co pod powierzchnią i, ośmielę się powiedzieć, że zakochałam się w ikonie, która niezależnie od tego czy była kochana, czy pogardzana, określiła epokę" - przyznała Anderson w oficjalnym komunikacie.

Prace nad czwartym sezonem trwają, na razie fani królewskiej sagi z niecierpliwością oczekują trzeciego sezonu serialu, który powróci 17 listopada. Trzecia seria rozpoczyna się w 1964 r., a w roli Elżbiety II zobaczymy laureatkę Oscara, Olivię Colman.

Scenarzystą serialu jest Peter Morgan, a jego współproducentem wykonawczym i jednym z reżyserów Stephen Daldry. Według medialnych szacunków, "The Crown" uznawany jest za jedną z najdroższych produkcji w historii telewizji. Cały serial został wstępnie zaplanowany na sześć serii, w toku których narracja ma zostać doprowadzona aż do współczesności. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.06.2020
GBP 4.954 złEUR 4.435 złUSD 3.957 złCHF 4.119 zł

Sport


Sport

Reklama