Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Finałowy odcinek nowego sezonu "Stranger Things" trwać będzie ponad 2 godziny...

Finałowy odcinek nowego sezonu "Stranger Things" trwać będzie ponad 2 godziny...
Natalia Dyer i Charlie Heaton - aktorzy znani z serialu 'Stranger Things'. (Fot. PAP/EPA)
Już 27 maja na platformie streamingowej zadebiutuje pierwsza część czwartego sezonu 'Stranger Things'. Drugą jego część będzie można zobaczyć od 1 lipca. Wcześniej informowano o ogromnym budżecie nadchodzącego sezonu - aż 30 milionów dolarów na odcinek.
Reklama
Reklama

Podzielony na dwie części czwarty sezon "Stranger Things" liczył będzie dziewięć odcinków. Jak informują twórcy serialu w rozmowie z portalem The Wrap, każdy z nadchodzących dziewięciu odcinków serialu liczył będzie ponad godzinę.

"Wiele wspólnego ma z tym fakt, że nasze postaci w czwartym sezonie są rozproszone w trzech różnych miejscach, a przez to mamy czterokrotnie więcej fabuły niż w poprzednim sezonie. Wiedzieliśmy też, że piąty sezon będzie ostatnim, więc musieliśmy zacząć zdradzać nasze tajemnice" – tłumaczą bracia Duffer.

"Im dłużej pisaliśmy scenariusze, tym bardziej zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że potrzebujemy więcej czasu na rozwój wydarzeń i to, by ta opowieść zagrała. W połowie pisania wiedzieliśmy, że będziemy musieli poprosić Netflix o dziewięć odcinków zamiast ośmiu, a gdy zaczęliśmy zdjęcia, wiedzieliśmy już, że będą to megadługie odcinki" – dodał Matt Duffer.

"Odcinek siódmy i dziewiąty będą w zasadzie filmami, z czego dziewiąty będzie długim filmem. Jeszcze nad nim pracujemy, ale powinien trwać ponad dwie godziny" – ujawnili bracia.

Tak jak wspomnieli, akcja czwartego sezonu "Stranger Things" rozgrywać się będzie w trzech lokacjach. Przede wszystkim w miasteczku Hawkins, gdzie do tej pory rozgrywała się akcja serialu, ale też w Kalifornii, gdzie naukę rozpoczyna kilkoro bohaterów serialu, oraz na Kamczatce, dokąd trafił szeryf Hopper.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy.

W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony – czytamy w oficjalnym opisie fabuły czwartego sezonu "Stranger Things". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 28.06.2022
GBP 5.4510 złEUR 4.7004 złUSD 4.4377 złCHF 4.6513 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama