Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Fani żegnają Grumpy Cat - najzabawniejszego kociego ponuraka

Fani żegnają Grumpy Cat - najzabawniejszego kociego ponuraka
Ten kot był bohaterem wielu memów... (Fot. Getty Images)
Grumpy Cat - wywoływał u milionów ludzi uśmiech, choć sam był ponurakiem. To jego posępna mina stała się jego znakiem rozpoznawczym. Niestety, jak poinformowała właścicielka najsłynniejszego kota na świecie, Grumpy Cat nie żyje.
Reklama

Tardar Sauce, kotka powszechnie znana jako Grumpy Cat, zyskała sławę w 2012 roku za sprawą memów, okraszonych wizerunkiem niezadowolonego kota i cynicznymi komentarzami. Grumpy Cat zyskał ponad 8 milionów fanów na Facebooku i ponad dwa miliony na Instagramie, stając się prawdziwym kocim celebrytą.

Grumpy Cat był prawdziwą gwiazdą... (Fot. Getty Images)

Właścicielka Grumpy Cat, Tabatha Bundesen, szybko przekuła jego posępną minę w radosny i lukratywny biznes, na fali internetowej popularności pojawiły się kolejne projekty, książki, filmy i różnorodne gadżety, kontrakty reklamowe.

"Wiedzieliśmy, że to niezwykła kotka, wyjątkowa, ale nie wiedzieliśmy, jak bardzo" - wspomniała w jednym z wywiadów Bundesen. "To naprawdę niesamowite, że Grumpy Cat może wywoływać tak wiele radości u tak wielu ludzi - a przecież ona jest kotem" - dodała.

Informacją o odejściu Grumpy Cat właściciele kotki podzielili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Pomimo troskliwej opieki ze strony najlepszych specjalistów, jak również jej kochającej rodziny, komplikacje wynikające z niedawnej infekcji dróg moczowych sprawiły, że niewydolność stała się zbyt trudna do pokonania" - czytamy w oświadczeniu.

"Poza tym, że była członkiem naszej rodziny, pomogła milionom ludzi na całym świecie uśmiechać się - nawet, gdy czasy były trudne" - czytamy dalej.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.09.2019
GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

Sport


Reklama