Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Fani Queen mogą podziwiać wystawę wcześniej niepublikowanych fotografii zespołu

Fani Queen mogą podziwiać wystawę wcześniej niepublikowanych fotografii zespołu
Brian May (na zdj. z prawej) zdecydował się wystawić po latach swoje fotograficzne prace. (Fot. Phil Dent/Redferns)
Pod wymownym tytułem 'Queen Will Rock You In 3-D' kryje się najnowsza wystawa zdjęć wykonanych przez gitarzystę i współzałożyciela legendarnej grupy. Na swoich fotografiach Brian May uwiecznił chwile z koncertów, jak również zakulisowe migawki. Ekspozycję można podziwiać od 2 czerwca do 23 września w londyńskiej galerii Proud.
Reklama
Reklama

Jak czytamy w informacji opublikowanej na stronie galerii, Brian May już od najmłodszych lat nie rozstawał się ze swoim aparatem stereoskopowym. Jak się okazuje, nie rozstawał się z nim także w czasie, kiedy był już członkiem jednego z najbardziej uznanych zespołów w historii muzyki.

Jego zapał do dokumentowania wszystkiego, co go otacza, zaowocował niezwykłym zbiorem zdjęć, które ukazują rzadkie chwile na scenie i poza nią, jak również ujęcia dokumentujące muzyków w prywatnych sytuacjach.

Po latach May zdecydował się wystawić swoje prace. Co ciekawe, aparat, którym się posługiwał, pozwalał na wykonywanie zdjęć w formacie 3D. Co więcej, miał rzadką okazję, aby z bliska dokumentować postać lidera grupy, Freddiego Mercury'ego, który unikał blasku fleszy. Jednak nigdy nie uciekał od obiektywu kolegi z zespołu.

Podczas wystawy, która potrwa do 23 września, zdjęcia Maya zostaną ożywione w trzech wymiarach, zatem jest to prawdziwa gratka zarówno dla fanów grupy, jak i miłośników fotografii.

Bilet na wystawę kosztuje 5 funtów (nieco ponad 26 zł).

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.10.2023
GBP 5.3183 złEUR 4.6091 złUSD 4.3634 złCHF 4.7869 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama