Menu

Fani Courtney Cox proszą ją, by nagrała płytę razem ze swoją córką Coco

Fani Courtney Cox proszą ją, by nagrała płytę razem ze swoją córką Coco
Gwiazda "Przyjaciół" jest uzdolniona muzycznie... (Fot. Getty Images)
Te apele to efekt domowych koncertów, podczas których gwiazda serialu 'Przyjaciele' występuje ze swoją córką Coco. Udostępnione na Instagramie nagrania stały się hitem sieci.
Reklama

Internauci obserwujący gwiazdę "Przyjaciół” w mediach społecznościowych od dawna wiedzą, że jest ona nie tylko utalentowaną aktorką, ale również niezłą pianistką. Courtney Cox często zamieszcza nagrania ze swoich domowych mini recitali, chwali się również bardzo muzykalną nastoletnią córką, Coco. Tym razem postanowiły wspólnie umilić czas fanom, którzy podobnie jak one, zostają w domu w trakcie pandemii COVID–19 i wykonały utwór "Burn” Phillipy Soo.

"Byłyśmy z Coco zawstydzone naszym ostatnim podejściem do tej piosenki u Ellen DeGeneres, dlatego musiałyśmy się poprawić” - napisała Courtney Cox na Instagramie we wtorek. Aktorka nawiązała do prowadzonej przez DeGeneres 21 marca na Facebooku relacji, podczas której połączyła się z Courtney i Coco. Występ nie udał się, ponieważ córka aktorki najpierw się przewróciła, a potem zapomniała tekstu piosenki.

Tym razem było zupełnie inaczej. W komentarzach pod nagraniem fani nie szczędzili pochwał i zachwytów pod adresem obu pań, padły również sugestie, że powinny nagrać własną płytę. W ciągu sześciu godzin nagranie obejrzało ponad 1,5 miliona osób.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.06.2020
GBP 4.919 złEUR 4.386 złUSD 3.912 złCHF 4.064 zł

Sport


Sport

Reklama