Menu

Eva Mendes w młodości nienawidziła swojej twarzy...

Eva Mendes w młodości nienawidziła swojej twarzy...
Aż trudno uwierzyć, że Eva miała zastrzeżenia do swojej twarzy... (Fot. PAP/EPA)
Dziś zaliczana jest do najbardziej atrakcyjnych gwiazd w Hollywood i ma świadomość swojej atrakcyjności. Ale nie zawsze tak było. W młodości Eva Mendes miała ogromne kompleksy na punkcie wyglądu. W nowym poście na Instagramie poście ujawniła, że nie znosiła swojej twarzy i jej… 'dziwnej struktury kości'. Swoje wyznanie aktorka zwieńczyła przesłaniem dla młodych kobiet.
Reklama

Eva Mendes dziś uważana jest za jedną z najpiękniejszych hollywoodzkich aktorek. Ale jak się okazuje, w przeszłości miała kłopoty z samoakceptacją. Choć fanom jej urody może wydać się to zdumiewające, Mendes miała w młodości kompleksy na punkcie swojej twarzy. Opowiedziała o tym na Instagramie, publikując swoje zdjęcie sprzed 20 lat. Jest to kadr z filmu, w którym wówczas wystąpiła. Mimo że na owej fotografii widzimy aktorkę w nienagannym makijażu i fryzurze, ona sama nie była wtedy zadowolona ze swojego wyglądu.

"Właśnie natknęłam się na to zdjęcie z jednego z moich filmów sprzed prawie 20 lat. Pamiętam, że kiedy zobaczyłam je wtedy, pomyślałam, że moja twarz wygląda dziwnie i że mam dziwną strukturę kości. Znacie te wszystkie kompleksy, które 26-letnia dziewczyna może mieć. Teraz, 20 lat później, chciałabym mieć tę dziwną twarz i dziwną strukturę kości, której nie znosiłam" – napisała Mendes. I dodała, że czytające jej opowieść, młode kobiety powinny przestać przejmować się nadmiernie swoim wyglądem, gdyż z czasem za nim zatęsknią – tak jak ona.

"Jeśli nienawidzisz swoich zdjęć, poczekaj 20 lat – gwarantuję, że wtedy je pokochasz" – zaznaczyła aktorka. Swój post zwieńczyła słowami słynnego poety i dramatopisarza Oscara Wilde’a: "Młodość marnowana jest na młodych".

Komentujące post internautki przyznały aktorce rację i podziękowały jej za to szczere wyznanie. "Kocham twój wpis! Często oglądam swoje stare zdjęcia i zastanawiam się, dlaczego u licha tak bardzo brakowało mi wtedy pewności siebie?" – napisała jedna z fanek aktorki. "Jako 25-latka przechodzę teraz przez to samo. Dziękuję, że się tym podzieliłaś" – dodała inna. "Kiedy miałam 23 lata, byłam totalnie przerażona, widząc dwa siwe włosy na swojej głowie. Teraz mam 46 lat i mnóstwo siwych włosów. Chciałabym cofnąć się w czasie i dać sobie w twarz" – wtórowała kolejna.

Wiele osób zwróciło też uwagę na fakt, że mimo upływu lat, Mendes wciąż prezentuje się nad wyraz młodo. "Moim zdaniem wyglądasz teraz tak samo, jak wtedy. Klasyczna piękność" – głosi jeden z wielu podobnych komentarzy.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama