Menu

Eva Mendes chce wrócić do aktorstwa

Eva Mendes chce wrócić do aktorstwa
Bradley Cooper, Eva Mendes i Ryan Gosling w 2012 roku, gdy aktorka przeżywała szczyt popularności. (Fot. PAP/EPA)
46-letnia aktorka po sześciu latach poświęconych na wychowanie dwójki dzieci zaczyna myśleć o powrocie na plan zdjęciowy. A przynajmniej taki wniosek można wysnuć z wywiadu, którego udzieliła w sobotę Sydney Morning Herald. Moje ambicje nie zniknęły, a jedynie przeniosły się na dzieci - oświadczyła bowiem gwiazda w rozmowie.
Reklama

Nie była widziana na dużym ekranie od czasu, kiedy to wystąpiła w debiucie reżyserskim swojego partnera, Ryana Goslinga. A był to rok 2014. Od tamtej pory jej obecność w mediach była raczej śladowa, a większość wypowiedzi dotyczyła bycia kobietą i matką. Ostatni wywiad Evy Mendes pozwala jednak mieć nadzieję, że aktorka zamierza powrócić na plan.

"Podziwiam te kobiety, które potrafią łączyć bycie mamą na pełen etat z życiem zawodowym. Mnie to się nie udało. A że mogłam pozwolić sobie na przerwę w pracy, zrobiłam to" - dodała, nie ukrywając, że wychowywanie 6-letniej Esmeraldy i 4-lenniej Amandy jest jak prowadzenie hotelu dla pijanych i agresywnych gości. "Wiem, że to dość surrealistyczny opis, ale są dni, kiedy właśnie tak się czuję. Goście są apodyktyczni, obsługa ma być błyskawiczna, a pod koniec dnia jest jeszcze pogadanka o tym, co danego dnia było w porządku, a nad czym trzeba jeszcze popracować" - barwnie opisała swoją codzienność gwiazda.

Początek jej związku z Goslingiem datuje się na 2011 rok, kiedy to para poznała się na planie filmu kryminalnego "The Place Beyond The Pines". Pobrali się w 2016 roku, kiedy przyszła na świat ich druga, młodsza córka, Amanda. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2020
GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

Sport


Sport

Reklama