Menu

Emily Ratajkowski nie chce znać płci swojego dziecka...

Emily Ratajkowski nie chce znać płci swojego dziecka...
Emily wkrótce zostanie mamą. (Fot. PAP/EPA)
29-letnia modelka o tym, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obydwoje z mężem, Sebastianem Bear-McClardem, nie posiadają się z radości.
Reklama

Tym jednak co wyróżnia tę parę jest to, że nie chcą zdradzić płci dziecka, bo jak przekornie napisała modelka w eseju dla magazynu "Vogue", tę poznają dopiero wtedy, gdy ich dziecko skończy 18 lat.

W istocie informacja o odmiennym stanie modelki jest pretekstem do rozpoczęcia przez nią na łamach "Vogue'a" dyskusji o tym, jak mylne bywa postrzeganie innych przez pryzmat ich płci.

Sama modelka stan ciąży określa jako wspaniały i przerażający zarazem. Zaniepokojenie jest pokłosiem niewiedzy, kim będzie dziecko, które nosi pod sercem. Przyszła mama dość stanowczo daje bowiem do zrozumienia, że od samego początku traktuje dziecko jako samodzielny byt, którego nie zamierza w jakikolwiek sposób ograniczać czy kształtować.

Podkreśla także, że nawet nie próbuje mieć panowania nad tym, co teraz będzie działo się z nią i jej ciałem. I mimo to jest spokojna. Uczy się siebie i swojego dziecka. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.11.2020
GBP 5.024 złEUR 4.484 złUSD 3.761 złCHF 4.148 zł

Sport


Sport

Reklama