Menu

Elton John przedstawił swoją wersję przyczyn konfliktu z Rodem Stewartem

Elton John przedstawił swoją wersję przyczyn konfliktu z Rodem Stewartem
Elton John specjalnie dopisał rozdział do swojej książki, by skomentować sprawę z Rodem Stewartem... (Fot. PAP/EPA)
Dwaj wybitni artyści z tytułami szlacheckimi nie odzywają się do siebie od zeszłego roku. Rod Stewart twierdzi, że Elton John nie umie przyjmować krytyki i że żeruje na swoich fanach. Ten drugi odpowiedział mu na ten zarzut w dodatkowym rozdziale swojej biografii, który dopisał przy okazji wydania jej w miękkich okładkach.
Reklama

Coraz mniej wskazuje na to, że dwaj nestorzy zamiast wymierzać sobie na oślep razy, pójdą po rozum do głowy i zakopią topór wojenny.

Poszło o to, że Stewart zarzucił publicznie Johnowi "wyciąganie pieniędzy od fanów przy okazji organizowania tzw. pożegnalnej trasy". Uznał, że to tournee jest nieuczciwe, bo – jego zdaniem - przejście na emeryturę to "nie rock’n’roll".

W najnowszym wydaniu biografii "Me" Elton John odpowiedział na ten zarzut. "Nie potrzebowałem wykładu na temat dzikiego ducha rock’n’rolla, wygłoszonego przez kogoś, kto spędził większość ostatniej dekady na wydawaniu takich ckliwych płyt, jak Great American Songbook czy Have Yourself Merry Little Christmas. Odebrałem jego słowa jako p… policzek, zwłaszcza, że narzekał na mnie w programie telewizyjnym, w którym promował własną trasę koncertową".

Elton John wyznał też w książce, że gdy po miesiącu złość mu przeszła, wysłał Stewartowi SMS-a, w którym napisał, że "znają się zbyt długo, by poróżniło ich coś takiego". Jego zdaniem Stewart nie odpowiedział. W końcu przesłał wiadomość - za pośrednictwem swojego menedżera - wyjaśniając, że nie mógł wtedy zadzwonić, ponieważ relaksował się między koncertami.

Tydzień temu Rod Stewart stwierdził w programie Chrisa Evansa "How To Wow", że próbował podać Johnowi "gałązkę oliwną", zapraszając go z adoptowanymi synami: Zacharym i Elijahem na spotkanie u siebie. Wysłał w tej sprawie e-mail. Jego zdaniem list pozostał jednak bez odpowiedzi...

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2020
GBP 4.979 złEUR 4.478 złUSD 3.736 złCHF 4.136 zł

Sport


Sport

Reklama