Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Elton John ma tremę przed swoim występem na festiwalu Glastonbury...

Elton John ma tremę przed swoim występem na festiwalu Glastonbury...
Artysta przechodzi na sceniczną emeryturę... (Fot. PAP/EPA)
Już 25 czerwca Elton John po raz pierwszy w swojej karierze stanie na słynnej Pyramid Stage festiwalu Glastonbury. Niedzielnym występem muzyk pożegna się ze swoją rodzimą publicznością – jak wiadomo, John odbywa właśnie ostatnią w swojej karierze trasę koncertową Farewell Yellow Brick Road. Artysta wyznał, że występ na głównej scenie tego festiwalu go onieśmiela...
Reklama
Reklama

Rozmawiając z BBC Radio 2 muzyk przyznał, że dotychczasowe występy podczas jego pożegnalnego tournée przekroczyły jego najśmielsze oczekiwania. "Jestem szczęśliwy i spełniony w swoim życiu prywatnym, jestem szczęśliwy w życiu zawodowym, wszystko w moim życiu jest wspaniałe. Uważam, że to właśnie dlatego występy dają mi taką satysfakcję" – stwierdził.

Choć występy przed festiwalową publicznością nie są dla Eltona Johna niczym obcym przed czerwcowym koncertem na Glastonbury odczuwa tremę. "Trochę się boję, jestem onieśmielony, ponieważ wcześniej tam nie grałem" - przyznał. Bo rzeczywiście mimo statusu supergwiazdy, artysta dopiero teraz, u schyłku swojej kariery, został poproszony o występ.

"Szczerze mówiąc, po raz pierwszy zostałem poproszony o zagranie, z pewnością nigdy wcześniej nie odrzuciłem takiej propozycji. Sądzę, że przyszedł dla mnie właściwy moment, bardzo wierzę w los i zbiegi okoliczności. A taki występ to najwspanialszy sposób, by pożegnać się rodzimymi fanami" – przyznał.

Występ na scenie Glastonbury będzie wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Artysta przygotował dla swojej publiczności coś wyjątkowego. Zapewnił, że jego występ będzie się różnił od dotychczasowych. John zdradził, że przygotował specjalną listę utworów, wspomniał również o zaproszonych gościach, choć nie zdradził, kto obok niego pojawi się na scenie. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.09.2023
GBP 5.3464 złEUR 4.6356 złUSD 4.3697 złCHF 4.8030 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama