Menu

Ekranizacja tej kontrowersyjnej powieści już dzisiaj na Netfliksie?

Ekranizacja tej kontrowersyjnej powieści już dzisiaj na Netfliksie?
Aktorzy Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone podczas konferencji prasowej nt. filmu "365 dni" w reżyserii Macieja Kawulskiego i na podstawie bestsellera Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. (Fot. PAP/Mateusz Marek)
Wygląda na to, że nie jest to informacja primaaprilisowa. Jak podaje Netflix na swoich kontach na serwisach społecznościowych, wśród nowości, jakie trafią na tę platformę streamingową 1 kwietnia, będzie film '365 dni'.
Reklama

Informacja podana przez Netflix nie jest jednoznaczna. Komunikacja w mediach społecznościowych stosowana przez tego giganta streamingowego ma zwykle formę lekką i żartobliwą. Nie inaczej jest w tym przypadku. "Test przed jutrem. Wskaż, które z poniższych zdań wypowiedzianych 1 kwietnia będzie żartem, a które prawdą:

1. Ej, hehe, a wiesz, że na Netflix weszło "365 dni"

2. Ej, hehe, a wiesz, że jak naciśniesz ctrl @ to Netflix będzie żółty?” –można było przeczytać wczoraj na oficjalnym koncie Netfliksa na Facebooku.

Wątpliwości nie pozostawiają jednak komentarze, w których odnaleźć można zapewnienie, że to druga z tych informacji jest żartem. Co za tym idzie, wygląda na to, że od 1 kwietnia "365 dni” będzie dostępne na platformie Netflix.

"365 dni” opowiada historię przystojnego szefa sycylijskiej rodziny mafijnej Massimo Torricelliego, który porywa pochodzącą z Polski dyrektor sprzedaży w luksusowym hotelu Laurę Biel. Porywczy Włoch daje jej 365 dni na to, aby się w nim zakochała.

W rolach głównych w filmie wystąpili Michele Morrone, Anna-Maria Sieklucka, Magdalena Lamparska, Mateusz Łasowski, Natasza Urbańska, Otar Saralidze, Bronisław Wrocławski, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Przemysław Sadowski oraz Michał Mikołajczak. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.06.2020
GBP 4.933 złEUR 4.390 złUSD 3.930 złCHF 4.102 zł

Sport


Sport

Reklama