Menu

Drużyna Pierścienia ponownie zbierze się razem

Drużyna Pierścienia ponownie zbierze się razem
Premiera trzeciego odcinka "Reunited Apart" dzisiaj na YT. (Fot. PAP)
Blisko dwadzieścia lat po premierze filmu Petera Jacksona 'Władca pierścieni: Drużyna Pierścienia', członkowie obsady znów się spotkają. Stanie się to w internetowym show 'Reunited Apart' prowadzonym przez Josha Gada. Program będzie emitowany na żywo dzisiaj na serwisie YouTube.
Reklama

"Reunited Apart" to program wspominkowy dotyczący kultowych produkcji. Do tej pory nadano dwa odcinki. W pierwszym swoimi wspomnieniami z planów dzieli się aktorzy i twórcy stojący za sukcesem "Goonies", w drugim opowieściami dzielili się twórcy „Powrotu do przyszłości". Tytuł filmu, który będzie "bohaterem" trzeciego odcinka, Josh Gad wyjawił w trakcie rozmowy z Seanem Astinem. Aktor pojawił się w odcinku poświęconym filmowi "Goonies" i był pewien, że prowadzący kontaktuje się z nim w tej sprawie. Tymczasem Gad poprosił go o ponowne zebranie Drużyny Pierścienia.

"Wiele razy walczyłeś z armiami orków. Uciekłeś z łap Uruk-hai. Raniłeś demonicznego pająka Szelobę. Uciekłeś od Golluma. Wszystko po to, żeby zniszczyć najpotężniejszy pierścień na świecie. Jak trudne w porównaniu z tym może być, k…a, zadzwonienie do Elijaha Wooda?" – zapytał prowadzący Seana Astina, który w trylogii "Władca pierścieni" zagrał hobbita Samwise’a Gamgee’go, najlepszego przyjaciela Froda, w którego wcielił się Wood.

W dalszej części zapowiedzi kolejnego odcinka „Reunited Apart" Gad połączył się na chwilę z gwiazdami filmu Jacksona. Jego rozmówcami byli Elijah Wood, Dominic Monaghan, Billy Boyd, Orlando Bloom oraz Ian McKellen. Wszyscy oni pojawią się w niedzielnym odcinku wspominkowym. Oprócz nich powinniśmy też zobaczyć Petera Jacksona, Viggo Mortensena, Andy’ego Serkisa, Seana Beana, Karla Urbana, Mirandę Otto, Johna Rhysa Daviesa oraz Liv Tyler.

Premiera trzeciego odcinka "Reunited Apart" na kanale youtubowym Josha Gada dzisiaj o godzinie 17:00 czasu GMT. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama