Menu

Czy to, co robi księżna Kate przystoi arystokratce?

Czy to, co robi księżna Kate przystoi arystokratce?
Księżna Kate cieszy się ogromną sympatią Brytyjczyków... (Fot. PAP/EPA)
W Wielkiej Brytanii branża fryzjerska wciąż jest zamrożona z powodu koronawirusa. Nie spędza to snu z powiek księżnej Kate. Sama dba o fryzury swoich trojga dzieci. Strzyżenia włosów nauczyła się kiedyś od swojej matki, Carole Middleton.
Reklama

Ostatnie tygodnie księżna Kate i książę William spędzają w posiadłości Anmer Hall w Norfolk we wschodniej Anglii. W codziennych obowiązkach pomaga im okrojony z powodu bezpieczeństwa personel. W niektórych czynnościach księżnej Kate nie jest w stanie pomóc nikt. Dlatego...

Jak donosi dziennik "The Sun", księżna Cambridge np. strzyże swoje dzieci. Podejmowała się tego jeszcze przed kwarantanną. Zazwyczaj jednak, gdy mieszkała z rodziną w londyńskim Kensington Palace, odwiedzał ich tam stylista Richard Ward. Przeciętny Anglik na wizytę w jego salonie musiałby czekać sześć tygodni, ale dla rodziny królewskiej był o wiele bardziej dyspozycyjny.

Za strzyżenie jednego dziecka brał od 45 do 75 funtów. Ward dał księżnej zestaw profesjonalnych akcesoriów fryzjerskich, który jest teraz bardzo przydatny. Z kolei o włosy Kate w czasie kwarantanny dba pochodząca z Hiszpanii Maria Borrallo, która zatrudniona jest na etacie… niani.

Księżna z córką Charlotte. (Fot. PAP/EPA)

Rozmaite domowe obowiązki nie są dla Kate czymś obcym dzięki wychowaniu, jakie otrzymała od swojej matki, Carole Middleton. Ta wdrożyła ją oraz jej siostrę, Pippę w świat kulinariów, pod jej okiem zaliczyły też fryzjerskie wprawki.

Brytyjski rząd poinformował, że salony fryzjerskie i salony piękności zostaną otwarte najwcześniej 4 lipca.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 03.07.2020
GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

Sport


Sport

Reklama