Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Courteney Cox wyznała, że nawiedza ją nieżyjący Matthew Perry

Courteney Cox wyznała, że nawiedza ją nieżyjący Matthew Perry
Courteney Cox i Matthew Perry w 2006 r. (Fot. Kevin Winter/Getty Images for AFI)
Odtwórca kultowej roli Chandlera Binga z 'Przyjaciół' zmarł jesienią zeszłego roku. Jak podało biuro lekarza sądowego hrabstwa Los Angeles, przyczyną zgonu Perry’ego było 'ostra reakcja na działanie ketaminy', silnego środka uspokajającego, który bywa stosowany w leczeniu depresji. Koleżanka z obsady nieżyjącego gwiazdora w najnowszym wywiadzie wyjawiła, że nawiedza ją jego duch.
Reklama
Reklama

Pod koniec października branża filmowa pogrążyła się w żałobie. Niespodziewanie zmarł wówczas Matthew Perry, niezapomniany Chandler Bing z "Przyjaciół" i gwiazdor takich produkcji, jak "Studio 60", "Jak ugryźć 10 milionów" czy "Rodzina Kennedych. Zmierzch legendy". Czterokrotnie nominowany do nagrody Emmy aktor miał 54 lata.

W grudniu biuro lekarza sądowego hrabstwa Los Angeles podało, że przyczyną zgonu Perry’ego była "ostra reakcja na ketaminę", silny środek uspokajający, który bywa stosowany w leczeniu depresji.

Gwiazdora pożegnało mnóstwo kolegów po fachu, Salma Hayek, Kate Hudson, Gwyneth Paltrow, Viola Davis, John Stamos, Octavia Spencer i Hank Azaria. Hołd ulubieńcowi publiczności złożyły także gwiazdy "Przyjaciół".

Goszcząc w programie "CBS News Sunday Morning" Courteney Cox ujawniła, że jest przekonana, iż nawiedza ją duch nieżyjącego kolegi z obsady.

"To był wielki przywilej, że mogłam pracować z nim przez tyle lat. Często mnie odwiedza, jeśli w to wierzymy. Rozmawiam z moją mamą, z tatą, a także z Matthew. Jest tak wiele osób, która nas prowadzą. Zdecydowanie czuję jego obecność. Na pewno jest w pobliżu" – zdradziła gwiazda filmowej serii "Krzyk".

Pogrzeb Perry’ego odbył się 3 listopada 2023 roku. Serialowy Chandler spoczął na cmentarzu Forest Lawn w dzielnicy Hollywood Hills w Los Angeles, gdzie pochowano wiele gwiazd kina i estrady, takich jak Carrie Fisher, Bette Davis, Michael Jackson, Buster Keaton, Paul Walker czy Elizabeth Taylor.

Tuż po śmierci aktora niezależna publiczna organizacja charytatywna National Philanthropic Trust założyła fundację jego imienia, która ma pomagać osobom pragnącym wyjść z nałogu. Gwiazdor, który sam latami zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i leków opioidowych, za życia nosił się z zamiarem utworzenia takiej placówki.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2024
GBP 5.1857 złEUR 4.3581 złUSD 4.0760 złCHF 4.5690 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama