Menu

Co chciałby zrobić Kanye, gdyby został prezydentem?

Co chciałby zrobić Kanye, gdyby został prezydentem?
Kanye ze słynną małżonką z klanu Kardashianek... (Fot. Getty Images)
Choć szanse na to, aby kontrowersyjny raper został prezydentem USA są niemal żadne, muzyk nie ustaje w snuciu rojeń. Reporterowi 'New York Timesa' wysłał nawet odręczną notatkę na temat swoich planów.
Reklama

Z charakterystycznym dla neofity zapałem muzyk chciałby przede wszystkim przywrócenia w amerykańskich szkołach modlitwy oraz rządowego wsparcia dla grup religijnych. Zarzeka się przy tym, że nie będzie dążył do zakazu aborcji, ani do żadnych innych zakazów, choć od członków swojego sztabu wyborczego wymaga powstrzymania się od cudzołożenia.

Jak poinformował reportera gazety "New York Times", jego aktualnym marzeniem jest zbudowanie specjalnej ekowioski dla matek spodziewających się dzieci. I choć ma już nazwę "Birthday Lake", to jeszcze nie ma pojęcia, gdzie miałaby się ona znajdować. Wie za to, że byłoby to miejsce, w którym kobiety byłyby otoczone specjalną opieką. Jego zdaniem bowiem w centrum zainteresowania polityków powinna znaleźć się rodzina. Stąd dalsze propozycje rapera: budowanie sierocińców i stypendia dla potrzebujących rodzin.

Czy artysta wierzy w realizację swoich zamierzeń? Kanye West odpowiedział, że może to nie nastąpić podczas tej kadencji, ale jest przekonany, że w końcu do tego dojdzie. 

Komentarze
  • Celestyn76
    24 września, 03:40

    Na szczescie jankesi to normalny narod I nie wybieraja przychlastow

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.10.2020
GBP 5.061 złEUR 4.577 złUSD 3.866 złCHF 4.273 zł

Sport


Sport

Reklama