Menu

Cleo wraca z nowym singlem

Cleo wraca z nowym singlem
Cleo zaskoczyła fanów nową piosenką. (Fot. YouTube)
Gwiazda pop Cleo opublikowała teledysk do premierowego singla Wrrra. Piosenka zapowiada jej nową studyjną płytę, która ukaże się wiosną tego roku.
Reklama

Cleo, właściwie Joanna Klepko, to piosenkarka, autorka tekstów i projektantka mody, reprezentantka Polski w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji (2014).

Wokalistka w 2013 rozpoczęła współpracę z Donatanem. W listopadzie wydali wspólnie singel „My Słowianie”, który stał się ogólnokrajowym przebojem. W 2014 roku w programie TVP1 "Świat się kręci" zostali oficjalnie ogłoszeni reprezentantami Polski z piosenką „My Słowianie – We Are Slavic” w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze.

Cleo zaśpiewała utwór „My Słowianie” podczas koncertu "Tu bije serce Europy", organizowanego w Warszawie z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

Dwa dni przed premierą, jej debiutancki album studyjny, zatytułowany "Hiper/Chimera", który nagrała wspólnie z Donatanem, uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo znalazło się na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży OLiS.

We wrześniu 2016 sprzedaż albumu przekroczyła liczbę 90 tysięcy i krążek otrzymał certyfikat potrójnej platynowej płyty.

Cleo wzięła też udział w czwartej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jej partnerem był Jan Kliment, z którym zajęła trzecie miejsce.

W Warszawie piosenkarka otworzyła swój własny klub „Bastet”, w którym świętowała premierę solowego albumu o tym samym tytule. Płyta zadebiutowała na 3. miejscu polskiej listy przebojów – OLiS. Płyta otrzymała tytuł platynowej, a promowały ją takie utwory, jak "Wolę być" i "N-O-C".

Cleo współpracowała z takimi wykonawcami, jak Tusz Na Rękach, Onar, W Zmowie, Ramona 23 oraz WSRH.

 

Komentarze


  • Wow
    11 lutego, 08:01

    Jestem pod wrażeniem, wspaniały utwór z głębokim przekazem w warstwie tekstowej.

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.10.2019
GBP 4.946 złEUR 4.285 złUSD 3.864 złCHF 3.890 zł

Sport


Reklama