Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Christina Ricci, aby wygrać w sądzie z eksmężem, sprzedała m.in. biżuterię

Christina Ricci, aby wygrać w sądzie z eksmężem, sprzedała m.in. biżuterię
Christina Ricci z obecnym mężem Markiem Hamptonem. (Fot. PAP/EPA)
Gwiazda 'Rodziny Addamsów' dwa lata temu rozstała się z producentem i operatorem filmowym Jamesem Heerdegenem, którego oskarżyła o fizyczną i psychiczną przemoc. W najnowszym wywiadzie 42-letnia aktorka zdradziła, że aby opłacić prawników, sprzedała kolekcję designerskich akcesoriów, takich jak cenna biżuteria czy torebki od najlepszych projektantów.
Reklama
Reklama

Christina Ricci i James Heerdegen rozstali się latem 2020 roku. Aktorka postanowiła wówczas zakończyć ich siedmioletnie małżeństwo i wniosła pozew o rozwód. Kilka miesięcy później poznaliśmy szokujące szczegóły na temat ich relacji. W styczniu gwiazda "Rodziny Addamsów" wystąpiła o sądowy zakaz zbliżania się byłego ukochanego do niej i ich syna Freddiego.

Z pozyskanych przez media dokumentów sądowych wynikało, że małżonek Ricci fizycznie i psychicznie znęcał się nad nią, często na oczach dziecka.

"Raz powiedział mi, że mógłby mi współczuć tylko wtedy, gdybym została poćwiartowana na małe kawałki. Po tym incydencie zaczęłam podejrzewać, że naprawdę może mnie zabić. Bałam się o życie swoje i naszego syna, spałam z nim w sypialni zamkniętej na klucz" – opisała swoje doświadczenia aktorka.

Ricci zdołała uwolnić się od przemocowego partnera, na którego zgodnie z jej wnioskiem został nałożony zakaz zbliżania się. W wywiadzie udzielonym "The Sunday Times" gwiazda wyjawiła, że sądowe przepychanki z Heerdegenem były na tyle kosztowne, iż musiała pozbyć się wielu cennych przedmiotów.

"Swego czasu kolekcjonowałam torebki, głównie Chanel, ale sprzedałam większość. Cóż, pewne traumy życiowe idą w parze z tymi finansowymi. Walka w sądzie o opiekę nad dzieckiem, walka o uzyskanie zakazu zbliżania – to kosztuje" – stwierdziła bez ogródek.

Aktorka podkreśliła, że nie żałuje ani jednej sprzedanej rzeczy. "Dodam tylko, że mam się teraz naprawdę dobrze. To była inwestycja. Miałam też kolekcję Chanel Fine Jewellery, którą również sprzedałam, a pieniądze dobrze spożytkowałam" – przyznała Ricci.

Rok temu gwiazda ponownie wyszła za mąż. Wybrankiem aktorki jest wizażysta i stylista fryzur Mark Hampton. W grudniu para powitała na świecie córeczkę, której dała na imię Cleopatra.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 30.11.2022
GBP 5.4151 złEUR 4.6684 złUSD 4.5066 złCHF 4.7421 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama