Menu

Channing Tatum i Jessie J rozstali się. Kolejny raz

Channing Tatum i Jessie J rozstali się. Kolejny raz
Jessie J nie była traktowana tak, jak tego oczekiwała? (Fot. Getty Images)
Ta gwiazdorska para to - w kwestii rozstań - recydywiści. Po niemal roku bycia razem, zerwali ze sobą pierwszy raz. Po powrocie, także zerwali.
Reklama

Gdy do mediów przedostała się informacja o rozstaniu pary, obyło się bez pełnych zdziwienia komentarzy. Zdziwienia nie wywołała też wiadomość, że wszystko odbyło się bez niepotrzebnych starć i kłótni, najzupełniej polubownie. W końcu ile razy można się kłócić z powodu rozstania...?

"Obydwoje starali się, aby ich związek był taki, jakim był wcześniej, ale zorientowali się z czasem, że trzeba iść dalej. Osobno" - poinformowała media osoba z bliskiego otoczenia pary.

Jako podstawowe przyczyny rozstania aktora i piosenkarki wymieniane są jego pracoholizm i opiekowanie się 6-letnią córką z pierwszego związku z Dewan. Między wierszami można było wyczytać, że Jessie J nie była traktowana tak, jak tego oczekiwała.

Para ostatni raz była widziana wspólnie pod koniec lutego. Channing Tatum stracił partnerkę, ale zyskał prawo do opiekowania się córką w takim samym wymiarze godzin jak jej mama, czyli 50/50.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 29.05.2020
GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

Sport


Sport

Reklama