Menu

Britney Spears w ostrych słowach o swojej sytuacji!

Britney Spears w ostrych słowach o swojej sytuacji!
Co dalej stanie się z życiem Britney?... (Fot. PAP/EPA)
'To zabiło moje marzenia' - tak 39-letnia wokalistka podsumowała na Instagramie swoją trwająca już 13 lat batalię o prawo do samodzielnego decydowania o swoim życiu. Ale na gorzkich słowach Britney Spears nie poprzestała. Postawiła też wyraźną granicę tym, którzy ją oceniają i krytykują. Trudno nie odnieść wrażenia, że gwiazda staje się coraz silniejsza.
Reklama

Britney Spears nie cacka się już ze swoimi przeciwnikami. Na swoim instagramowym profilu pisze wprost: "Akceptuj mnie taką, jaką jestem lub pocałuj mnie w dup**, jedz gów** i stąpaj po Lego". Ta umiarkowanie grzeczna wypowiedź jest kolejnym sygnałem, że artystka przechodzi do ataku.

Od 23 czerwca, kiedy to piosenkarka zeznała przed sądem, jak bardzo kontroluje ją jej ojciec, otrzymała wiele wsparcia od fanów i innych gwiazd. Do tego wreszcie przy jej boku stanął adwokat z prawdziwego zdarzenia - Matthew Rosengart. Jego kancelaria zajmowała się sprawami największych gwiazd.

Mimo to wczorajszy post gwiazdy na Instagramie nie jest pozbawiony goryczy. Artystka zdradza bowiem, że ostatnie 13 lat jej życia zabiło jej marzenia i doprowadziło do zawieszenia kariery muzycznej. "Mam dość błagania o pozwolenie na zamieszczenie nowego utworu na płycie. Wolę nie występować wcale" - stwierdziła Britney Spears. Dodała też, że smuci ją to, iż ludzie wciąż próbują w niej zabić to, co najcenniejsze - nadzieję.

Czy w związku z tym gwiazda zamierza złożyć broń? Bynajmniej. Kolejna rozprawa ma się odbyć 29 września. Do tego czasu Britney Spears i jej nowy prawnik powinni złożyć oficjalną skargę na sposób sprawowania kurateli przez ojca piosenkarki i domagać się jej zniesienia. Z informacji, jakie podał serwis Yahoo wynika, że takie pismo jeszcze nie wpłynęło do sądu. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.07.2021
GBP 5.3349 złEUR 4.5747 złUSD 3.8851 złCHF 4.2208 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama