Menu

Brad Pitt dołączył do obsady najnowszego filmu twórcy "Deadpoola 2"

Brad Pitt dołączył do obsady najnowszego filmu twórcy "Deadpoola 2"
Brad Pitt nie próżnuje... (Fot. PAP/EPA)
Po pełnej sukcesów karierze kaskaderskiej David Leitch zabrał się za kręcenie filmów i w krótkim czasie udało mu się zrewolucjonizować współczesne kino akcji. Twórca takich produkcji jak 'John Wick', 'Atomic Blonde', 'Deadpool 2' czy ostatnio 'Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw' teraz wyreżyseruje nowy film zatytułowany 'Bullet Train'.
Reklama

Scenariusz nowego filmu Leitcha będzie oparty na motywach czekającej na premierę w Stanach książki "Maria Beetle", której autorem jest japoński pisarz Kotaro Isaka. "Bullet Train" opowie historię pięciu płatnych zabójców, którzy wsiadają do pociągu pędzącego z Tokio do Morioki. Każdy z nich ma do wykonanie inne zadanie, ale szybko odkrywają, że ich misje mają wspólny mianownik. Wtedy rozpoczyna się walka o przetrwanie i dotarcie żywym na końcową stację. Scenariusz do filmu napisał Zak Olkewicz.

Brad Pitt przyjął rolę w filmie Leitcha korzystając z okazji, jaka nadarzyła się za sprawą przesunięcia na przyszły rok terminu zdjęć do najnowszego filmu Damiena Chazelle’a zatytułowanego "Babylon". Ma w nim zagrać u boku Emmy Stone i Tobeya Maguire’a. Szczegóły jego fabuły pozostają tajemnicą. Akcja "Babylonu" ma rozgrywać się w Hollywood w okresie przejściowym pomiędzy kinem niemym i dźwiękowym. Podobnie jak w przypadku "Pewnego razu… w Hollywood", także i w "Babylonie" obok postaci fikcyjnych, pojawią się prawdziwi bohaterowie tamtej ery kina.

Ze względu na charakter fabuły filmu "Bullet Train", jego twórcom będzie o wiele prościej rozpocząć zdjęcia. Rozgrywający się niemal w całości w pociągu film akcji, to idealna produkcja do zrealizowania jej na zamkniętym planie. Wobec większych możliwości zastosowania się do procedur bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19, rozpoczęcie zdjęć do "Bullet Train" spodziewane jest już wczesną jesienią.

"Bullet Train" będzie kolejną wspólną produkcją Leitcha i Pitta. Panowie pracowali razem na planie takich filmów jak m.in. "Fight Club", "Pan i pani Smith" czy "Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra". Leitch był w nich dublerem Pitta w scenach kaskaderskich.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 04.08.2020
GBP 4.883 złEUR 4.406 złUSD 3.736 złCHF 4.081 zł

Sport


Sport

Reklama