Menu

Ben Affleck ochronił Jennifer Lopez przed natarczywym fanem

Ben Affleck ochronił Jennifer Lopez przed natarczywym fanem
Ben Affleck nie kryje swojej miłości do J.Lo. (Fot. PAP/EPA)
Do nieprzyjemnej sytuacji doszło na lotnisku we Włoszech. Nadgorliwy fan zbliżył się zbyt blisko do opuszczającej Europę 51-letniej gwiazdy. Towarzyszący jej Ben Affleck zareagował szybciej niż ktokolwiek się spodziewał i usunął potencjalnie zagrażającego jego ukochanej mężczyznę z jej otoczenia.
Reklama

Jak informuje "Daily Mail", zaledwie dzień po tym, jak para zadebiutowała na czerwonym dywanie na Festiwalu Filmowym w Wenecji, podczas opuszczania miasta spotkała ich niezbyt przyjemna niespodzianka. Gdy para szła na lotnisko, fan podbiegł, by zrobić sobie selfie z Lopez. Nie pytając o pozwolenie, podniósł kamerę, próbując zbliżyć się do J.Lo, co spowodowało, że ta instynktownie wzdrygnęła się, zanim Ben zareagował.

Na nagraniach z monitoringu, do których dotarł serwis, widać, jak 49-letni aktor trzymając dłonie na piersi mężczyzny, delikatnie, ale i kategorycznie, usuwa zbyt natarczywego fana z bliskiego otoczenia swojej dziewczyny. I robi to zanim ochrona lotniska zdążyła się zorientować, że zaistniała potencjalnie niebezpieczna sytuacja. Gdy pojawili się ochroniarze, Ben Affleck uspokoił ich, że wszystko jest już w porządku.

Para reanimowała swój romans pod koniec kwietnia. 19 lat po pierwszym zaręczynach przeszła swój pierwszy czerwony dywan 10 września - we Włoszech. Oficjalny powrót "Bennifer" zachwycił fanów i celebrytów. Kim Kardashian opublikowała zdjęcie pary na Instagramie i napisała "Niech żyje Bennifer", a Gwyneth Paltrow skomentowała zdjęcie: "To jest urocze". 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2021
GBP 5.3827 złEUR 4.6154 złUSD 3.9337 złCHF 4.2489 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama