Menu

Avril Lavigne rozebrała się do naga, by promować swoją nową piosenkę

Avril Lavigne rozebrała się do naga, by promować swoją nową piosenkę
Grafik "wkopał" biedną Avril... (Fot. PAP/EPA)
Piosenkarka znalazła ciekawy sposób na to, by zachęcić fanów do słuchania nowego singla 'We Are Warriors'. Gdy tylko piosenka została opublikowana w mediach społecznościowych, artystka zmieniła swoje zdjęcie profilowe. Na nowym pozuje w stroju Ewy, a listkiem figowym jest jej gitara. Nie to jednak przykuło uwagę internautów, którzy szydzą z grafika, będącego autorem tego kiczowatego obrazka...
Reklama

Piosenka z początku miała opowiadać o tym, że Avril Lavigne jest wojowniczką. Jednak pandemia koronawirusa sprawiła, że artystka zmieniłą plany. Jak sama wyznała, zobaczyła bowiem, jak wielu ludzi na co dzień zmaga się z zarazą i poczuła, że powinna docenić ich wysiłek. "Wszyscy na linii frontu to wojownicy. Zmieniłam więc tytuł na Jesteśmy wojownikami, bo teraz będziemy walczyć o życie jak żołnierze" - oświadczyła.

Ani treść tekstu piosenki, ani oświadczenie wokalistki nie wywołało takich emocji, jakie spowodowała zmiana zdjęcia profilowego w mediach społecznościowych Avril Lavigne. Na nowej fotografii artystka jest naga, ale zasłania intymne miejsca gitarą. To jednak nie nagość wywołała rozbawienie. W skutek interwencji nieudolnego grafika, który obrabiał zdjęcie, artystka nie ma palców u stóp. Jej fani śmieją się więc w komentarzach, że ktoś przerobił jej nogę w kopytko.

Nie brakuje też żarcików o tym, że wielbiciele Avril powinni zrobić zrzutkę i kupić jej ubranie, żeby nie musiała pozować do zdjęć nago. Inni, przeciwnie, twierdzą, że skoro już się rozebrała, to nie powinna zasłaniać się gitarą.

Sama piosenka "We Are Warriors" nie stała się powodem do kpin i szyderstw. Tu większość fanów zgodnie wyraża podziw dla talentu idolki.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 06.08.2020
GBP 4.901 złEUR 4.410 złUSD 3.724 złCHF 4.100 zł

Sport


Sport

Reklama