Menu

Arnold Schwarzenegger został dziadkiem

Arnold Schwarzenegger został dziadkiem
73-letni aktor po raz pierwszy został dziadkiem! (Fot. PAP/EPA)
W poniedziałek 10 sierpnia urodziła się Lyla Maria Schwarzenegger Pratt, córka Katherine Schwarzenegger i Chrisa Pratta. Informację tę oficjalnie potwierdził aktor na swoim koncie na Instagramie. Wcześniej o narodzinach dziecka słynnej pary poinformował prasę w poniedziałkowy poranek wujek dziecka, brat Katherine, Patrick.
Reklama

"Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić narodziny naszej córki, Lyli Marii Schwarzenegger Pratt. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi. Mama i dziecko czują się wspaniale. To przeogromne błogosławieństwo. Z wyrazami miłości, Katherine i Chris" – napisał na Instagramie aktor, dołączając zdjęcie dłoni swojej córeczki oraz dwa psalmy. Psalm 126, 3: "Wielkodusznie postąpił Pan z nami: staliśmy się radośni" oraz psalm 127,3-5: "Oto dzieci są darem Pana, a owoc łona nagrodą. Jak strzały w ręku wojownika, tak dzieci za młodu zrodzone. Szczęśliwy mąż, który napełnił nimi swój kołczan. Nie zawstydzi się, gdy będzie rozprawiał z nieprzyjaciółmi w bramie".

Córka byłego gubernatora Kalifornii, pisarka i osobowość medialna Katherine Schwarzenegger, poślubiła Chrisa Pratta w czerwcu ubiegłego roku. Lyla Maria to jej pierwsze dziecko. Pratt ma 7-letniego syna Jacka ze związku z pierwszą żoną, aktorką Anną Faris.

Córka Arniego - Katherine Schwarzenegger i jej mąż Chris Pratt. (Fot. PAP/EPA)

Chris Pratt pracuje obecnie nad trzecią częścią serii "Jurassic World", do której zdjęcia zostały wznowione na początku sierpnia. "Nie mogę nic zdradzić, ale efekt finalny powali. To będzie największy i najlepszy film serii. Nie żałowali pieniędzy i zebrali wszystkich z powrotem" – mówił na początku roku Pratt o filmie "Jurassic Park: Dominion". Zobaczymy w nim ponownie gwiazdy "Parku Jurajskiego" z 1993 roku, Sama Neilla i Laurę Dern, którzy powrócą do swoich ról.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.09.2020
GBP 4.881 złEUR 4.457 złUSD 3.759 złCHF 4.138 zł

Sport


Sport

Reklama