Menu

Anna Mucha "za często pokazuje pupę"?

Anna Mucha "za często pokazuje pupę"?
Anna Mucha nie jest "grzeczna"?... (Fot. PAP/EPA)
Co jak co, ale zrobić zamieszanie wokół siebie to ona potrafi. Pokazała to w najnowszym poście na Instagramie, w którym zamieściła przykuwające uwagę zdjęcie swoich pośladków. Najbardziej krytyczny wpis internautki na tyle się jej spodobał, że przypięła go do postu, by nikt z czytających komentarze go nie przeoczył.
Reklama

Z relacji na Instastory wiadomo, że Anna Mucha ostatni weekend spędziła w Częstochowie, gdzie grała spektakl "Pikantni" i z dziećmi zwiedziła klasztor na Jasnej Górze. Ale aktorka zamieściła także na Instagramie post, w którym opublikowała archiwalne zdjęcie z plaży, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym odwrócona tyłem, prezentując pokrytą piaskiem pupę. Zdjęcie podpisała krótkim: "Przy niedzieli".

Prowokacyjne zdjęcie szybko spotkało się z reakcją fanów. Wśród zachwytów nad kobiecymi kształtami aktorki pojawiły się także słowa krytyki. "Nie mam co pokazać, to pokażę tyłek? Szkoda, szkoda, Pani Aniu…", „ D...a, d...a, d...a, tylko tym się umiesz chwalić" - pisali internauci. Jedna z osób odniosła się też do podpisu pod zdjęciem. "Przy niedzieli to się do kościoła chodzi, a nie tyłek wystawia" - napisała.

Ten ostatni komentarz bardzo się spodobał aktorce, że przypięła go do swojego posta, by jako jeden z pierwszych wyświetlał się osobom oglądającym jej konto na Instagramie. Poza tym odpowiedziała jego autorce: "1. ja robię co chcę i w niedzielę, i w środę, i w każdy inny dzień tygodnia. 2. a czy wizyta na Jasnej Górze wystarczy? Na jak długo mam dyspensę?".

Czyżby wizerunek statecznej mamy dwójki dzieci, szczęśliwie zakochanej w Jakubie Wonsie zaczął już doskwierać aktorce?...

Komentarze
 • Morus kot
  9 czerwca, 10:35

  Lubi to pokazuje...

 • Jachira
  9 czerwca, 17:35

  Witamy w lewackim swiecie i takich jego "wartosci" ;DDD Tak poza tym to taki krotki, smieszny z niej kolek.

 • KubaLambo
  9 czerwca, 23:52

  Coz,,typowy rzut na tasme,,,zycia.
  Nikogo nie kreci,i ma koncept.A moze jeszcze cos ugram?
  Cytat.aktorka zamieściła także na Instagramie post, w którym opublikowała archiwalne zdjęcie z plaży, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym odwrócona tyłem, prezentując pokrytą piaskiem pupę. Zdjęcie podpisała krótkim: "Przy niedzieli".Do archiwum baby.To se ne wrati.Good luck.

 • Prawda Adam
  10 czerwca, 07:56

  Nierządnice już gołymy dupami świecą.Zupełnie tracąc przy tym, dobry smak podniecenia ,gdy nie co więcej jest pupa zakryta.Na przykład w mini spódnicy.Że kobieta to najlepiej niech, tylko w samych gaciach po mieście chodzi i tyle.A paradoksalnie biorąc,im człowiek bardziej się zakrywa,to staje się jeszcze bardziej bezwstydny do drugiego człowieka.

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.06.2021
GBP 5.2040 złEUR 4.4723 złUSD 3.6759 złCHF 4.1043 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama