Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Amanda Seyfried zachwycona... porodami

Amanda Seyfried zachwycona... porodami
Amanda Seyfried chciała zostać doulą – osobą, która udziela ciężarnej i jej najbliższym fachowego wsparcia. (Fot. PAP/EPA)
Gwiazda filmu 'Mamma Mia!' w 2017 roku po raz pierwszy została matką. Seyfried i jej mężowi, Thomasowi Sadoskiemu, urodziła się wówczas córeczka Nina. W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła, że poród był dla niej tak niezwykłym doświadczeniem, że przez jakiś czas rozważała zmianę zawodu.
Reklama
Reklama

Amanda Seyfried w okładkowym wywiadzie udzielonym magazynowi "Marie Claire" opowiedziała o swoich przeżyciach związanych z porodem. Gwiazda takich produkcji, jak "Wredne dziewczyny", "Mamma Mia!" czy "Zepsuta krew", w 2017 roku wraz z mężem Thomasem Sadoskim powitała na świecie córeczkę Ninę, a trzy lata później urodził im się synek Thomas.

Aktorka ujawniła, że w przeciwieństwie do wielu kobiet, dla których poród bywa trudnym, a niekiedy nawet traumatycznym doświadczeniem, ona dobrze wspomina oba te wydarzenia. Mimo że, jak wyjawiła jesienią zeszłego roku w rozmowie z "People", podczas drugiego porodu doszło do pewnych komplikacji zdrowotnych. "Miałam problemy z kręgosłupem, ale już doszłam do siebie" – wyznała.

Seyfried była do tego stopnia zachwycona rodzeniem dzieci, że planowała nawet zostać profesjonalną doulą. Wykonujące ten zawód kobiety mają ogromną wiedzę z zakresu położnictwa i opieki nad noworodkami i udzielają ciężarnym fachowego wsparcia podczas porodu i połogu. Aktorka korzystała z usług douli i uznała, że sama też może wykonywać ten zawód.

"To najbardziej niesamowita rzecz, w jakiej kiedykolwiek brałam udział. Pomyślałam więc, że chciałabym towarzyszyć innym matkom w tym niezwykłym czasie. Dużo rozmawiałam o tym z moją doulą, aby przygotować się do tego zadania" – zdradziła laureatka Satelity.

Ostatecznie Seyfried nie zdołała spełnić swojego marzenia ze względu na konieczność ukończenia stosownych szkoleń i zdobycia odpowiednich certyfikatów. "Okazało się, że jestem lepsza w robieniu zdjęć i masowaniu pleców" – przyznała szczerze aktorka.

Ale macierzyństwo zainspirowało ją do uruchomienia innego przedsięwzięcia - gwiazda wraz z przyjaciółmi zajęła się tworzeniem domków do zabawy dla dzieci. Jak zapewnia, będą one wykonywane z wysokiej jakości, trwałych i bezpiecznych materiałów. Firma ma wystartować jeszcze w tym roku.

"Uwielbiam wychodzić ze strefy komfortu i podejmować nowe wyzwania. Nie będę jednak twarzą marki – nie chcę tego spieprzyć. Nie jestem influencerką, tylko aktorką" – zaznaczyła.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.05.2022
GBP 5.4209 złEUR 4.6102 złUSD 4.2966 złCHF 4.4814 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama