Menu

Agent 007 kobietą?

Agent 007 kobietą?
Lashana Lynch będzie nowym Bondem?... (Fot. Getty Images)
Daniel Craig zagra Bonda, ale agentem 007 będzie brytyjska aktorka Lashana Lynch. Informacja zaskoczyła fanów, którzy z niecierpliwością czekają na premierę 25. części filmu.
Reklama

Phoebe Waller-Bridge - pisarka, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza najnowszych przygód Agenta 007, zapowiadała, że chce wykreować ciekawe postaci kobiece, które nie będą jedynie "pięknym tłem".

Informacja zaskoczyła i zaintrygowała fanów na całym świecie. "Na początku filmu jest kluczowa scena, w której M mówi: Chodź 007, wtedy pojawia się Lashana, piękna, czarnoskóra kobieta" - podano w "The Guardian". "Bond nadal pozostaje Bondem, ale został zastąpiony jako 007" - dodano.

Pochodząca z zachodniego Londynu 31-letnia Lynch zadebiutowała w filmie "Fast Girls", jednak przełomową rolą w jej karierze okazała się postać pilotki myśliwca, Marii Rambeau, w filmie "Kapitan Marvel".

Wiadomość o nadaniu kobiecie słynnego pseudonimu, kojarzonego jedynie z Bondem, została wyjątkowo pozytywnie przyjęta w mediach społecznościowych.

"Wiele mówi się o tym, czy Bond jest teraz odpowiedni, aktualny w kontekście tego, kim jest i jak traktuje kobiety" - wyjaśniła Phoebe Waller-Bridge. "Myślę, że to bzdury. Myślę, że jest absolutnie ważny. Musi dojrzewać. Musi ewoluować, a najważniejsze jest to, żeby film właściwie traktował kobiety. On nie musi. On musi być wierny tej postaci" - dodała.

Waller-Bridge podkreśliła, że chce się upewnić, że grane przez Lashanę Lynch, Leę Seydoux i Anę de Armas postacie "czuły się jak prawdziwi ludzie", były z krwi i kości.

Komentarze
  • Robol
    17 lipca 2019, 11:24

    Dziekuje Korektor za poprawkę !

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.02.2020
GBP 5.145 złEUR 4.273 złUSD 3.956 złCHF 4.021 zł

Sport


Reklama