Menu

A jednak będzie szósty sezon serialu Netfliksa "The Crown"!

A jednak będzie szósty sezon serialu Netfliksa "The Crown"!
Olivia Colman - odtwórczyni roli Elżbiety II w serialu "The Crown" - zyskała uznanie na całym świecie. (Fot. Getty Images)
Peter Morgan, twórca jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa 'The Crown', zmienił zdanie w kwestii długości trwania tej produkcji. Od jakiegoś czasu zapowiadano, że zakończy się ona na piątym sezonie. Informacje te są już jednak nieaktualne. Morgan poinformował, że widzowie będą mogli liczyć na sezon numer sześć!
Reklama

"Kiedy tylko zaczęliśmy dyskusję nad piątym sezonem, szybko stało się jasne, że aby oddać sprawiedliwość złożoności i bogactwu tej historii, musimy wrócić do oryginalnego planu i zrealizować sześć sezonów. Żeby było jasne, szósty sezon The Crown nijak nie przybliży nas do czasów współczesnych. Po prostu pozwoli nam opowiedzieć o zaplanowanym na piąty sezon okresie z większą szczegółowością" – mówi Morgan cytowany przez portal Deadline.

Do tej pory Netflix wyemitował trzy sezony serialu Morgana, opowiadającego o losach brytyjskiej rodziny królewskiej, ujętych przez pryzmat życia Elżbiety II. Czwarta odsłona serii powinna pojawić się jeszcze w tym roku. Wśród nowych aktorek, jakie w nim zobaczymy będą Gillian Anderson w roli Margaret Thatcher oraz Emma Corin jako Diana Spencer.

Niedawno ogłoszono też nazwisko trzeciej aktorki, która w piątym sezonie "The Crown" wcieli się w rolę siostry królowej Elżbiety II, księżniczki Małgorzaty. Po Vanessie Kirby i Helenie Bonham Carter będzie to znana z filmu "Nić widmo" Lesley Manville.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.08.2020
GBP 4.888 złEUR 4.414 złUSD 3.730 złCHF 4.086 zł

Sport


Sport

Reklama