Menu

7-letnia córka Kim Kardashian i Kanye Westa jest bardzo wymagająca...

7-letnia córka Kim Kardashian i Kanye Westa jest bardzo wymagająca...
Kanye z córką, która już ma nawyki gwiazdy... (Fot. Getty Images)
W przypadku córki jednej z najbardziej znanych par celebrytów nie ma mowy o zwyczajnym dzieciństwie. Kiedy zatem North West spotyka stylistę fryzur nikogo nie powinno dziwić jej niestandardowe zachowanie. A jednak Chris Appleton, fryzjer, który pracował z największymi gwiazdami, dobrze zapamiętał wizytę pierworodnej Kim Kardashian.
Reklama

"Ta dziewczynka dobrze wie, czego chce" - przyznał fryzjer gwiazd w rozmowie z magazynem "PEOPLE", wyraźnie sugerując, że obecność kilkulatki podczas sesji zdjęciowych Kim Kardashian, zarówno tych profesjonalnych, jak i tych w "domowych pieleszach", nie pozostała bez śladu.

7-latka dobrze wie, jak pozować, a przede wszystkim wie, jak chce wyglądać. Chris Appleton sam zresztą miał przyjemność trefić jej loki, co zostało natychmiast uwiecznione i opublikowane na instagramowym profilu jej mamy, Kim Kardashian. Fryzjer gwiazd w rozmowie z dziennikarzami dodał rzecz jasna, że zachowanie 7-latki jest bardzo miłe i zabawne, ale nie omieszkał zaznaczyć, że dziewczynka ma jasno określone oczekiwania. A mianowicie bardzo lubi stylistykę glamour. Taką, w której doskonale czuje się i prezentuje jej 40-letnia matka.

Sama Kim Kardashian jest zdecydowanie bardziej hojna w kwestii komplementowania swojej córki. Z upodobaniem publikuje zdjęcia, na których North wzorem mamy zajmuje się makijażem lub układaniem włosów. "Moja słodka, inteligentna, cudowna córeczko" - to ledwie próbka zachwytu celebrytki. Wśród komentarzy nie brakuje podobnie pochwalnych tonów. Między innymi Vanessy Bryant, która napisała: "Taka słodka".

Kim Kardashian ma również córkę Chicago (3) i synów. Saint ma lat 5, a Psalm, 21 miesięcy. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.04.2021
GBP 5.2755 złEUR 4.5541 złUSD 3.7737 złCHF 4.1257 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama