Menu

Krzysztof Rutkowski kupił sobie na lato pancerną ciężarówkę za 3 mln zł

Krzysztof Rutkowski kupił sobie na lato pancerną ciężarówkę za 3 mln zł
Krzysztof Rutkowski to chyba najbardziej znany polski detektyw - i najbardziej ekscentryczny... (Fot. PAP)
Najsłynniejszy polski detektyw z pewnością zada w tym roku szyku w nadmorskich kurortach. W najnowszym wpisie na Instagramie pochwalił się bowiem tym, jakie auto kupił dla siebie i swojej żony na lato. Jeśli ktoś myśli, że jest to stylowy kabriolet lub rodzinny kamper, to się grubo myli. Krzysztof Rutkowski stał się właśnie właścicielem ogromnej bojowej ciężarówki wartej prawdziwą fortunę.
Reklama

Z ekscentrycznych pomysłów Krzysztof Rutkowski jest znany nie od dziś. Najbardziej popularny w mediach detektyw przyzwyczaił już nas do bardzo charakterystycznej fryzury, przez wiele osób porównywanej do lądowiska dla helikoptera. Wiele razy zaskakiwał także swoimi oryginalnymi strojami i zamiłowaniem do noszenia grubych łańcuchów na szyi. Równie widowiskowe jest wnętrze jego domu, w którym wzrok przyciągają barokowe złocone krzesła (jak się zwierzył w jednym z wywiadów, dostał je od Cyganów za uratowanie syna), interesujące oświetlenie i basen. Detektyw ma także słabość do luksusowych samochodów, a także do militariów.

Ukoronowaniem tych wszystkich pasji jest jego najnowszy nabytek, którym pochwalił się w ostatnim wpisie na Instagramie. Opublikował tam swoje zdjęcie na tle ogromnego pancernego wozu i napisał: "Niektórzy na lato kupują Rolls-Royce Cabrio, a my z żonką Mają Plich zdecydowaliśmy zakupić klimatyzowanego pancernego potwora 10-ciotonowego TUR VI". Zapytał także internautów, co myślą o jego najnowszym zakupie i czy chcieliby mieć podobne auto. Część obserwatorów była zachwycona nowym samochodem detektywa, inni pozwolili sobie na nieco złośliwe żarty. "Na wypady za miasto jak znalazł, komary niestraszne w takim potworze", "Idealny na zakupy w Biedronce", "Jesteś jak jakiś Chuck Noris normalnie teraz" – pisali internauci, a jeden z nich dopytywał: "Zabierasz się teraz za meksykańskie kartele?".

Warty 3 miliony złotych TUR VI AMZ-Kutno to samochód pancerny przeznaczony do zadań bojowych, a Krzysztof Rutkowski zamierza wykorzystywać go w swojej firmie Rutkowski Patrol. Jeśli jednak zdecyduje się zabierać nim żonę na rodzinne wycieczki, jak zapowiada w poście na Instagramie, z pewnością w czasie podróży tym autem będą się czuć bardzo bezpiecznie, bo auto jest odporne na granaty ręczne, miny przeciwpiechotne i inne materiały wybuchowe. Podróżujący nim detektyw na pewno nie musi się też obawiać wybuchów salw śmiechu. 

Komentarze
  • Obiektywny
    11 czerwca, 06:21

    kumple z sb porywali a detektyw zomowiec ratowal , dziwi mnie ze ci wszyscy porwani nie zorientowali sie co to za kolo

Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 27.07.2021
GBP 5.3766 złEUR 4.5954 złUSD 3.9017 złCHF 4.2540 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama