Menu

Biżuteria Kanye Westa już w sprzedaży

Biżuteria Kanye Westa już w sprzedaży
Biżuteria będzie dostępna w sprzedaży do 20 grudnia. (Fot. en.colette.fr)
Kolekcję można od wczoraj kupić w jednym z paryskich butików.
Reklama

Po sukcesie swojej marki pret-a-porter Yeezy, Kanye West zainteresował się projektowaniem biżuterii. Wśród jego propozycji w ramach kolekcji "Yeezy Season 4 Jewelry" znalazł się m.in. medalion z podobizną Matki Boskiej w masywnej okrągłej grawerowanej ramce.

Ta pierwsza kolekcja biżuterii Yeezy, we współpracy z Jacob & Co, składa się w sumie z dwunastu elementów biżuterii, wykonanej z żółtego złota.

Co było inspiracją przy powstawaniu biżuterii? Zapewne sztuka florencka z XIV w. W kolekcji znajdziemy m.in. kilka wzorów ikon zdobiących wisiorki. Wykorzystano w niej także powszechnie znane symbole miłości.

Owo nawiązanie do miłości wyjaśnia Kanye West, mówiąc o swych projektach na łamach amerykańskiego "Vogue'a": "Chciałem stworzyć biżuterię, która reprezentuje wieczną miłość". Biżuteria, którą najpierw nosiła Kim Kardashian, jest teraz dostępna w paryskim Concept Store Colette i w jego sklepie internetowym. Ale wydać na nią trzeba niemało. Poszczególne precjoza kosztują od 2,1 tys. do 14,3 tys. euro. 

Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2020
GBP 4.876 złEUR 4.480 złUSD 3.796 złCHF 4.156 zł

Sport


Sport

Reklama