Menu

Zwiastun komedii romantycznej "1800 gramów" już w sieci!

Zwiastun komedii romantycznej "1800 gramów" już w sieci!
Plakat do filmu "1800 gramów". (Fot. Mat. prasowe)
W sieci pojawił się zwiastun komedii romantycznej zatytułowanej 1800 gramów. W roli głównej wystąpiła Magdalena Różczka. Premiera filmu w kraju - 15 listopada.
Reklama

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Rożczka) - kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc.

Tuż przed Bożym Narodzeniem w życiu Ewy pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość.

Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują m.in. Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski.

Gościnnie pojawi się w filmie także Tomasz Iwanca, czyli popularny polski raper znany tysiącom fanów jako GrubSon.

Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały w tym roku w Krakowie. Scenariusz napisali Piotr Jasek i Jan Holoubek, a reżyserował Marcin Głowacki.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Najnowsze wiadomości

Waluty


Kurs NBP z dnia 13.08.2020
GBP 4.865 złEUR 4.401 złUSD 3.718 złCHF 4.089 zł

Sport


Sport

Reklama