Menu

Weronika Rosati wylicytowała torebkę i kolczyki należące do Elizabeth Taylor

Weronika Rosati wylicytowała torebkę i kolczyki należące do Elizabeth Taylor
Rosatti nigdy nie ukrywała swojej fascynacji Elizabeth Taylor. (Fot. Getty Images)
Nigdy nie ukrywała swojej fascynacji Elizabeth Taylor. Teraz pochwaliła się wizytą w fundacji House of Taylor, założonej przez osoby bliskie legendarnej hollywoodzkiej aktorce. Co ciekawsze, nabyła kilka przedmiotów, które należały do ikony kina.
Reklama

„Poznałam House of Taylor przy okazji aukcji, na której można było kupić piękne przedmioty gwiazdy” – napisała aktorka na Instagramie. Przy okazji wyjaśniła, że to właśnie z tej licytacji pochodzą kolczyki oraz torebka, z którą pokazała się na oscarowym after party u Eltona Johna. Podkreśliła wówczas, że wybrała się na tę imprezę m.in. dlatego, że kiedyś uczęszczała na nią Elizabeth Taylor.

W House of Taylor mogła obejrzeć nie tylko więcej przedmiotów z prywatnej kolekcji gwiazdy, ale również obszerne archiwa związane z jej życiem. „Niestety nie mogłam zrobić zdjęć, ale uwierzcie mi, pamiątki są niezwykłe, a cała kolekcja niesamowicie cenna!” – relacjonowała.

Weronika Rosati wylicytowała torebkę i kolczyki, które należały do Elizabeth Taylor. (Fot. Getty Images)

Rosati zdradziła również główny powód swojego pobytu w rezydencji. „House of Taylor wyprawia 30 kwietnia bal charytatywny i jako jeden z gości chciałabym was zaprosić do zarejestrowania się i wsparcia inicjatywy, w którą Elizabeth wkładała całe serce i duszę” – zaapelowała aktorka.

Środki zebrane na balu zostaną przekazane na Elizabeth Taylor AIDS Foundation, którą gwiazda założyła w 1991 roku. Aktorka była bardzo zaangażowana w pomoc osobom chorym na AIDS i zakażonym wirusem HIV. Jej fundacja nie tylko pozyskuje środki na leczenie tych osób, ale kładzie również nacisk na profilaktykę choroby i podnoszenie świadomości społecznej na ten temat.

Podczas balu charytatywnego 30 kwietnia odbędzie się również aukcja przedmiotów należących do zmarłej w 2011 roku Elizabeth Taylor, a także obiad dla 300 gości.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 02.04.2020
GBP 5.207 złEUR 4.577 złUSD 4.192 złCHF 4.332 zł

Sport


Reklama