Menu

W końcu nakręcono zdjęcia do specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele"!

W końcu nakręcono zdjęcia do specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele"!
Fani już czekają... (Fot. Instagram/@jenniferaniston)
Wielki powrót 'Przyjaciół' zapowiadany był na zeszły rok. Okazją był jubileusz 25-lecia emisji pierwszego odcinka kultowego serialu oraz start serwisu HBO Max. Te plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa, z powodu której zdjęcia przekładano z kwartału na kwartał. Teraz w końcu udało się zebrać wszystkich aktorów w jednym miejscu...
Reklama

Wiadomość o tym, że Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Joey i Chandler, czyli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt Le Blanc i Matthew Perry, spotkali się po latach przed kamerą dał ten ostatni. Był to właściwie zaledwie sygnał, bo Perry najpierw umieścił na swoim profilu instagramowym zdjęcie z garderoby. Zdjęcie przedstawiało aktora w charakteryzatorni podczas nakładania makijażu. Podpis pod fotografią głosił: "Kilka sekund przed zjedzeniem pędzla do makijażu. Nie wspominając o spotkaniu z Przyjaciółmi". Post był widoczny na Instagramie krótko, bo gwiazdor szybko go usunął.

Według "TMZ", spotkanie zostało nakręcone w ubiegłym tygodniu w studiu Warner Brothers Studios w Burbank, czyli tam, gdzie wcześniej kręcono cały serial. Zdjęcia trwały trzy dni. Magazyn zaprezentował kilka zdjęć z planu, na którym widać słynną fontannę i kilka sprzętów charakterystycznych dla tego serialu, w tym słynną kolorową kanapę. W spotkaniu uczestniczyła publiczność, choć – jak twierdzi TMZ – byli to specjalnie zatrudnieni na tę okazję statyści, przebadani wcześniej na COVID-19, bo nagrania odbywały się w ścisłym rygorze sanitarnym.

Serial "Przyjaciele" miał 10 sezonów, łącznie nagrano 236 odcinków. Ostatni odcinek został wyemitowany 6 maja 2004 roku. Data premiery odcinka specjalnego, który nosić ma tytuł "Friends: The Reunion", nie została jeszcze podana. Wiadomo tylko, że pojawi się na platformie HBO MAX. Archiwalne odcinki serialu będą dostępne na platformie HBO GO od 15 kwietnia. 

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.05.2021
GBP 5.3050 złEUR 4.5628 złUSD 3.7514 złCHF 4.1592 zł
Reklama

Sport


Reklama
Reklama